Bine ai venit! | log in
RO US ES

Solista, caut sa infiintez band pentru Bucuresti

Adriana Radu
Adriana Radu
@adriana-radu
11 ani in urma
5 postari

Solista de muzica usoara, dar si populara si petrecere, caut sa infiintez trupa pentru diverse evenimente.

Lasati mesaje aici


actualizat de catre @adriana-radu: 02 Sep 2016 18:51:18
chiru marius emilian
chiru marius emilian
@chiru-marius-emilian
11 ani in urma
41 postari

si noi cautam acelasi lucru,uite nr meu 0767 756 304 Marius ne auzim la tel ptr mai multe detalii

Mihai Dor
Mihai Dor
@mihai-dor
11 ani in urma
4 postari

SUNT IN DISCUTII CU CATEVA CASE DE PRODUCTIE, AM CATEVA PIESE DEPUSE LA UCMR ADA dar din lipsa de timp nu am gasit o voce ptr un proiect Dance sau alt gen apropiat. Nu pot antama o discutie despre aspectle pecuniare decat daca una din case va face o invitatie p[tr a semna un contract. Putem incerca daca ai unde sa inregistrezi o linie melodica, voce.Astept un semn, o propunere convenabila.

Noisy Floor
Noisy Floor
@noisy-floor
11 ani in urma
9 postari
Oportunitate de marketing :Salutare Oameni buni. Televiziunea eStrada TV, lanseaza invitatie tuturor artistilor. Esti cantaret, instrumetist, dansator, scriitor, actor, comediant, compozitor sau orice alt fel de artist si crezi ca ai ceva de transmis tarii intregi? Vino sa ni te alaturi pe micul ecran. eStrada TV organizeaza un concurs televizat, unde vor fi premiati ci mai buni! Pentru mai multe detalii si inscrieri ne puteti contacta la adresa de mail andriesvalentin@gmail.com si telefonul 0727042774. Mult succes.
Florin Mihalache
Florin Mihalache
@florin-mihalache
11 ani in urma
5 postari

Buna!m-ar interesa si pe mine oferta ta.Eu cant la orga si am si statie+boxe.Daca te intereseaza 0768137282

Armand  Olmazu
Armand Olmazu
@armand-olmazu
11 ani in urma
2 postari

buna ma numesc Armand Olmazu daca teintereseaza ceva putem vb la tel .....nr meu este 0767886705

Armand  Olmazu
Armand Olmazu
@armand-olmazu
11 ani in urma
2 postari

cant la pian si vioara

dinu cristinel
dinu cristinel
@dinu-cristinel
11 ani in urma
7 postari

buna . cant cu acordeonul si cu orga am si sunet cant si eu vocal daca doresti pot face parte din trupa ta . poti sa ma suni 0723621493

cristache valentin2
cristache valentin2
@cristache-valentin2
11 ani in urma
1 postari
Am compus un album de melodii din diverse stiluri,le-am si inregistrat la ORDA,dar din lipsa de fonduri nu pot face nimic.Eu cant la chitara,voce,muzicuta.Poate gasim o solutie impreuna.Pentru a exemplifica va las 2 linkuri
fieraru milica
fieraru milica
@fieraru-milica
10 ani in urma
7 postari

Bunaaaa! Ma numesc Emilian,cant la clape si vocal muzica usoara ,populara si tot ce inseamna eveniment.

O am si pe fiica mea care a terminat Dinu Lipatti la vioara,am sistem de sunet performant de ultima generatie care face fata la pretentiosi,fitzosi.

Si noi suntem interesati de serioziatate!!!!!

Iti las un numar de tel ca sa putem discuta daca vrei-----0764434555

Cu stima ,Emilian si Silvia.

Alin4
Alin4
@alin4
10 ani in urma
3 postari

Buna ziua! sunt solist de muzica usoara si sunt interesat sa fac parte din acest proiect! eu sunt din ploiesti dar nu ar fi un inconvenient pt mine bucurestiul! pt mai multe detalii daca sunteti interesata ma puteti contacta la nr de tel 0726133486! o zi buna!

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici