Bine ai venit! | log in
RO US ES

basist si pian

Yannis Yannakis
Yannis Yannakis
@yannis-yannakis
11 ani in urma
5 postari
pentru un grup de jazz caut instrumentisti.
actualizat de catre @yannis-yannakis: 26 Nov 2014 15:43:23
gribincea gelu
gribincea gelu
@gribincea-gelu
11 ani in urma
17 postari

Ce alte instrumente mai contine grupul? Exista activitate sau care ar fi scopul unui astfel de grup? Ce fel de jazz?Sunt intrebari a caror raspunsuri le astept atit eu cit poate si altii Multumesc. Sunt basist

Yannis Yannakis
Yannis Yannakis
@yannis-yannakis
11 ani in urma
5 postari
Vreau sa formez un grup pentru a canta in zona Asia ,Japonia Singapore, Australia, Noua Zeeland. Grup restrns deocamdat.voce, pian, bass chitara acustic, drums, flugelhorn. Am ceva contacte in acea zon si am nevoie de oameni seriosi pentru acest proiect de lung durat. 072 863 8674. sun-m dac esti interesat.
Yannis Yannakis
Yannis Yannakis
@yannis-yannakis
11 ani in urma
5 postari


Yannis Yannakis a spus :
Vreau sa formez un grup pentru a canta in zona Asia ,Japonia Singapore, Australia, Noua Zeeland. Grup restrns deocamdat.voce, pian, bass chitara acustic, drums, flugelhorn. Am ceva contacte in acea zon si am nevoie de oameni seriosi pentru acest proiect de lung durat. 072 863 8674. sun-m dac esti interesat sau e-mail: spatial_metronom@yahoo.co.uk
Yannis Yannakis
Yannis Yannakis
@yannis-yannakis
11 ani in urma
5 postari
Joi 3 Octombrie ora 11.Casa de cultura Onesti, auditii si interviuri pentru pian, vocal si drumer. pentru contact : spatial_metronom@yahoo.co.uk. Yannis Yannakis.
Yannis Yannakis
Yannis Yannakis
@yannis-yannakis
11 ani in urma
5 postari
Va rog sa confirmati participarea dim timp la adresa de e-mail : spatial_metronom@yahoo.co.uk.... foto si date de contact.
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici