Bine ai venit! | log in
RO US ES

Solista, caut trupa.

Bucur Raluca
Bucur Raluca
@bucur-raluca
11 ani in urma
4 postari

Buna! Numele meu este Bucur Raluca, am 20 de ani si ador muzica. Am facut 2 ani de canto in cadrul scolii populare de arta Brasov. Un scurt istoric ar suna cam asa: Cant de cand ma stiu, insa am avut grija mereu sa cred ca este doar un hobby, ca acest lucru nu imi va defini niciodata viata. Niciodata nu m-am inselat mi rau. Am ajuns azi sa imi dau seama ca fiecare moment si fiecare ora din viata mea este insotit de o nota muzicala. Nu m-am afirmat nicicand pe acest teritoriu, poate doar la niste Karaoke. In rest, am luat postul de Emcee la un radio local din Sinaia, ceva vreme. Cant orice inafara de manele si opera :)).Nici populara nu prea ma inspira sa fiu sincera, dar ma descurc. Imi place sa cant Raggae, este muzica mea de suflet, alaturi de hip-hop si R&B, dar la fel de mult imi place sa cant si Pop, Dance, Soul si putin Rock. Merg pe stilul black music, ori de cate ori am ocazia. Sper din uflet sa gasesc aici niste oameni frumosi cu care pot colabora astfel in cat sa existe o dezvoltare pe toate planurile posibile. Astept ofertele voastre si abia astept sa ne cunoastem! Ganduri bune!

" One good thing about music, when it hits you, you feel no pain. "


actualizat de catre @bucur-raluca: 26 Nov 2014 15:44:02
marian3
@marian3
11 ani in urma
2 postari

buna raluca ....daca ....te intereseaza o colaborare cu o orchestra din brasov ?

mateoiu nicolae
mateoiu nicolae
@mateoiu-nicolae
11 ani in urma
3 postari

buna dimineata raluca noi suntem trupa star music brasov si cautam o solista mai ales acum de craciun si revelion daca iesti interesata poti sa ne contactezi la nr de tel 0747565786 sorin

simona dumitru
simona dumitru
@simona-dumitru
11 ani in urma
7 postari
Buna! caut solista pt trupa de cover-uri deja formata si cu activitate in Bucuresti. te intereseaza?
Bucur Raluca
Bucur Raluca
@bucur-raluca
11 ani in urma
4 postari


simona dumitru a spus :

Buna! caut solista pt trupa de cover-uri deja formata si cu activitate in Bucuresti. te intereseaza?
Buna Simona! Da m-ar interesa, dar intai as vrea sa stiu ce gen de muzica abordati.
simona dumitru
simona dumitru
@simona-dumitru
11 ani in urma
7 postari
Diverse cover-uri de la Tina turner,adele,pink,bruno mars,alicia keys,rihanna,etc
Bucur Raluca
Bucur Raluca
@bucur-raluca
11 ani in urma
4 postari


simona dumitru a spus :

Diverse cover-uri de la Tina turner,adele,pink,bruno mars,alicia keys,rihanna,etc
Ok m-ar interesa daca mai este valabil.
simona dumitru
simona dumitru
@simona-dumitru
11 ani in urma
7 postari
Lasa-mi atunci te rog un nr de tel ca sa te pot suna si sa discutam
Bucur Raluca
Bucur Raluca
@bucur-raluca
11 ani in urma
4 postari

0722741850

toma liviu gabriel
toma liviu gabriel
@toma-liviu-gabriel
11 ani in urma
2 postari

Buna.eu si cu un prieten vrem sa infiintam o trupa de hip-hop.daca te intereseaza astept raspuns.avem rime bune.:-)

Gabriela2
Gabriela2
@gabriela2
10 ani in urma
5 postari
Buna! Mai este nevoie de solista in trupa voastra?
mores giuseppe
mores giuseppe
@mores-giuseppe
10 ani in urma
53 postari

Suntem o agentie de impresariat artistic ce promoveaza si medieaza formatii de muzica live, profesioniste si neprofesioniste,pentru festivaluri, concerte,cluburi. Studio de nregistrare, producie muzical, realizare videoclipuri,sala de repetitii.

In permanenta suntem in cautare denoi tinere talente, pentruinfiintarea de trupe stil rock,hard rock,pop,blues,punk,heavy metal,jazz,r&b,rap,hip-hop. Aici iti gasesti viitori colegidetrupa.Daca esti interesat trimite un demo sau o mica descriere despre tine la roodysteward@yahoo.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici