Bine ai venit! | log in
RO US ES

Vocalista caut trupa

Alexandra Maria Dinica
Alexandra Maria Dinica
@alexandra-maria-dinica
11 ani in urma
1 postari

Ma numesc Alexandra Dinica,

Sunt vocalista si caut trupa de cover-uri.

Cant de 6 ani. Am inceput la varsta de 14 ani intr-un cor de la Palatul Copiilor "Carmina Tenera" unde am cantat ca si soprana. Ulterior am urmat timp de un an si jumatate cursuri de canto, in particular cu Silvia Dumitrescu.

Am participat la diferite concursuri de muzica usoara unde am ajuns la faza pe capitala.

Am colaborat provizioriu cu trupe de cover-uri, avand cantari in Bucuresti si in provincie.

Pentru cei interesati mai multe detalii la adresa de mail : alexandra_dinica92@yahoo.com

Rog seriozitate si respect.

Va multumesc


actualizat de catre @alexandra-maria-dinica: 26 Nov 2014 15:44:03
Ionutz Dragan
Ionutz Dragan
@ionutz-dragan
11 ani in urma
4 postari

buna alexandra sunt violonist dak te intereseaza astept oferta si mai multe detalii

mores giuseppe
mores giuseppe
@mores-giuseppe
10 ani in urma
53 postari

Suntem o agentie de impresariat artistic ce promoveaza si medieaza formatii de muzica live, profesioniste si neprofesioniste,pentru festivaluri, concerte,cluburi. Studio de nregistrare, producie muzical, realizare videoclipuri,sala de repetitii.

In permanenta suntem in cautare denoi tinere talente, pentruinfiintarea de trupe stil rock,hard rock,pop,blues,punk,heavy metal,jazz,r&b,rap,hip-hop. Aici iti gasesti viitori colegidetrupa.Daca esti interesat trimite un demo sau o mica descriere despre tine la roodysteward@yahoo.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici