Bine ai venit! | log in
RO US ES

Caut trupa in Bucuresti

Miruna Iasmina
Miruna Iasmina
@miruna-iasmina
11 ani in urma
1 postari

Hello! Ma bucur sa va intampin :) De cativa ani am incetat sa ma gandesc ca voi putea sa continui un proiect muzical..si asta s-a intamplat din cauza faptului ca inca studiam..dar angajandu-ma incolo si incoace, ceva nu-mi dadea pace..pasiunea pentru muzica. Cant de cand ma stiu, nu am studii in acest sens, insa sunt dispusa sa fac sacrificii pentru a putea construi ceva in jurul pasiunii mele. Sunt foarte deschisa cand vine vorba de genul muzical (atat timp cat se muleaza bine pe tipul meu de voce). Am infiintat, in trecut, trupa Akerontic alcatuita din voce si chitara..am calatorit si am cantat pretutindeni (barulete, pub-uri, etc.), insa chitaristul a decis sa "migreze" in Italia si sa ramana acolo. De atunci am incetat sa mai caut.

Dar a venit vremea sa pun in practica ce stiu, ce pot si ce-mi doresc !Asa m-am hotarat sa pun piciorul in prag si sa incerc sa caut o colaborare, daca nu chiar un proiect serios.

Pentru contact : mgheorghe88@yahoo.com


actualizat de catre @miruna-iasmina: 26 Nov 2014 15:44:30
dan lazar
dan lazar
@dan-lazar
11 ani in urma
4 postari

buna miruna....te intereseaza o colaborare pe vapoare de croaziera ca duo?...eu sunt din constanta...

Ionutz Dragan
Ionutz Dragan
@ionutz-dragan
11 ani in urma
4 postari

buna miruna sunt violonist ce genuri tear interesa sa abordam

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici