Bine ai venit! | log in
RO US ES

Caut Solist / Solista

Alexandru Cristian
Alexandru Cristian
@alexandru-cristian
12 ani in urma
1 postari

Buna seara domnisoarelor si domnilor.

Dupa cum spune titlul, caut Solist / Solista de preferinta in orasul Deva, daca esti din apropiere nu e nici o problema. Posibil si prin internet.

De ce caut ? : Am proiecte care nu sunt finalizate inca si se pare ca este nevoie de un solist sau o solista.

Genul ? : Eu produc R&B / Dubstep / Alternative Rock.

Sunt un tanar de 23 de ani, am multe idei care nu le-am dus pana la capat din cauza lipsei de vocal.

Daca esti interesat / interesata, trimite-mi un PM cu un mic intro despre tine si ce ai vrea defapt sa faci ( legat de muzica ).

Va las si un demo cu cateva din proiecte : Music - soundcloud.com/westdeva : Official Website - weststudio.biz

Va astept cu un PM daca sunteti interesati, prefer pe cineva care pune suflet in ceea ce face, daca ai ambitie si chiar vrei sa faci ceva indiferent ca esti incepator sau incepatoare, iti pot fii de folos. Va salut.


actualizat de catre @alexandru-cristian: 26 Nov 2014 15:45:46
MC Hollywood
MC Hollywood
@mc-hollywood
12 ani in urma
4 postari

Salut , sunt din timisoara, adauga ma pe mcnewstory@yahoo.com dk vrei si putem discutam mai mult. Mersi.

Pascu Gabriel Cristian
Pascu Gabriel Cristian
@pascu-gabriel-cristian
11 ani in urma
2 postari

Salut ! stau in Bucureti si sunt dispus pentru o colaborare in orice gen muzical ,daca ai nevoie contacteaza-ma pe adresa de mail pascucristian73@yahoo.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici