Bine ai venit! | log in
RO US ES

solista vocal,caut trupa noua,sa ne formam impreuna

Raluca
Raluca
@raluca
12 ani in urma
6 postari

Buna!

Sunt Raluca din Constanta si imi doresc f mult sa fac parte dintr-o formatie nou nascuta,dar de viitor. Caut calitate si seriozitate.Abordez un gen mai "select", o combinatie de clasic cu rock,evergreen,pop etc. Eu am experienta,in special,in genul clasic,dar pot aborda si alte genuri. Repertoriul il vom face impreuna. Astept oferte.


actualizat de catre @raluca: 26 Nov 2014 15:46:33
Dek Dey
Dek Dey
@dek-dey
12 ani in urma
65 postari

...i eti din constana....

flaut
@flaut
12 ani in urma
24 postari

Buna sunt interesat de proiect vi.ionut@yahoo.com 0720977463 0767336233 IONUT sunt bariton si cant la flaut si sax mi bemol

Raluca
Raluca
@raluca
12 ani in urma
6 postari

Daca esti si din C-ta, este si mai bine.Poate stii si vreun clapar si sa incercam sa ne intalnim intr-o zi,sa vedem ce putem face.

PLACINTA VALERIU
PLACINTA VALERIU
@placinta-valeriu
12 ani in urma
8 postari

Salut,Raluca!Si eu sunt in cautarea unei soliste pt formarea unei trupe,suna-ma pe numerele acestea,sa vorbim:0740692722,0767514099-Valeriu

sorin
@sorin
12 ani in urma
5 postari

ma bag si eu....

Vaduva Stefan
Vaduva Stefan
@vaduva-stefan
12 ani in urma
8 postari

Stefan Vaduva ma numesc sunt din Constanta, asi vrea sa stiu daca mai este valabil anuntul...........0721623295 / 0764530148 sau stefan_vdv@yahoo.com, multumesc!

Alex trache
Alex trache
@alex-trache
12 ani in urma
4 postari

Buna Raluca ma numesc Alex am 23 de ani si am scule foarte profesionale, si cant de la varsta de 8 ani , am trupa dar me-ar trebuii o solista ... si tu esti foarte draguta ....asta e numarul meu 0754473188....

Tudor Ionut
Tudor Ionut
@tudor-ionut
12 ani in urma
1 postari

Buna, eu caut vocal feminin pentru trupa de rock alternativ, insa sunt din Bucuresti... :)

MusicBookAgency
MusicBookAgency
@musicbookagency
12 ani in urma
21 postari

Cautam solista pentru infintare trupa in BUCURESTI. Daca esti interesata te rugam sa trimiti material DEMO.Multumim.

MusicBookAgency.

Raluca
Raluca
@raluca
12 ani in urma
6 postari

Sunt din Constanta,iar naveta nu m-ar avantaja.Multumesc pt interes!

Raluca
Raluca
@raluca
12 ani in urma
6 postari

Buna,insa eu sunt din Constanta.Multumesc pt interes!

Raluca
Raluca
@raluca
12 ani in urma
6 postari


Alex trache a spus :

Buna Raluca ma numesc Alex am 23 de ani si am scule foarte profesionale, si cant de la varsta de 8 ani , am trupa dar me-ar trebuii o solista ... si tu esti foarte draguta ....asta e numarul meu 0754473188....

Buna,Alex!

Cam ce gen abordati voi? Si pe unde cantati?

Raluca
Raluca
@raluca
12 ani in urma
6 postari


Vaduva Stefan a spus :

Stefan Vaduva ma numesc sunt din Constanta, asi vrea sa stiu daca mai este valabil anuntul...........0721623295 / 0764530148 sau stefan_vdv@yahoo.com, multumesc!

Buna,Stefan!

Si eu sunt din C-ta,dar nu stiu daca ai inteles din mesajul postat,insa eu nu am experienta si nici repertoriu.Ceea ce cant eu de 15 ani este muzica clasica. De aceea am scris ca mi-as dori o trupa nou infiintata,pt a ne face repertoriul impreuna.Cam ce gen abordezi tu?

Vaduva Stefan
Vaduva Stefan
@vaduva-stefan
12 ani in urma
8 postari

Buna Rluca!... ti-ai gasit trupa?.....eu cant in fiecare seara in oras in constanta, daca vrei poate ne vedem ce zici?........cant cu clapa si cu vocea, muzica populara si usoara...imi cer scuze nu ti-am raspuns mai de vreme, dar am fost f ocupat in vara asta, ciar si acum in toamna........daca vrei suna-ma ne vedem si bvorbim.....

Vaduva Stefan
Vaduva Stefan
@vaduva-stefan
12 ani in urma
8 postari


Vaduva Stefan a spus :

Buna Rluca!... ti-ai gasit trupa?.....eu cant in fiecare seara in oras in constanta, daca vrei poate ne vedem ce zici?........cant cu clapa si cu vocea, muzica populara si usoara...imi cer scuze nu ti-am raspuns mai de vreme, dar am fost f ocupat in vara asta, ciar si acum in toamna........daca vrei suna-ma ne vedem si bvorbim.....

Joulie
Joulie
@joulie
12 ani in urma
20 postari

hei, mai e valabil propunerea? :)

MusicBookAgency
MusicBookAgency
@musicbookagency
11 ani in urma
21 postari

Asteptam material DEMO. Multumim.

MusicBookAgency
MusicBookAgency
@musicbookagency
11 ani in urma
21 postari

Asteptam material DEMO. Multumim.

robert dominic
robert dominic
@robert-dominic
11 ani in urma
7 postari

OK AS VREA O COLABORARE 0767332703

Alex Pandrea
Alex Pandrea
@alex-pandrea
10 ani in urma
35 postari

Vineri, 28 martie 2014, ora 9:30 dam startul castingului care va avea loc la Club Frame, Bulevardul Magheru, nr. 38 B (metrou Piata Romana), Bucuresti.
Daca doresti sa intri in lumea showbizz-ului, echipa noastra de profesionisti se ocupa cu: descoperirea de noi talente, lansare si promovare artisti, productie muzicala, management artistic, impresariere, promovare si reprezentare profesionala solisti/ soliste vocale, dansatoare, formatii/ grupuri vocale din genurile muzicale: dance, pop, house, rock, R&B, hip-hop, latino, covers, etno, muzica usoara, muzica populara.
Pentru detalii, nu ezitati sa ne contactati!
Tel:0744.157.104; 0722.306.495; 0744.848.641

Detalii si informatii: facebook Fabrica de Vedete / http://fabricadevedete.ro

Va asteptam!

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici