Bine ai venit! | log in
RO US ES

Solista fara experienta din Constanta caut formatie

sonia fresh
sonia fresh
@sonia-fresh
13 ani in urma
2 postari
Sunt Silvia, locuiesc in Constanta si mi-ar placea foarte tare sa cant alaturi de o formatie fie de evenimente,fie specializata pe un anumit gen de muzica.Astept sa-mi vizitati pagina personala si sa vizionati clipurile de pe Youtube.Va multumesc pentru timpul acordat! O zi minunata sa aveti!
actualizat de catre @sonia-fresh: 26 Nov 2014 15:47:58
Marian Ionica
Marian Ionica
@marian-ionica
13 ani in urma
2 postari

Buna Silvia, bine ai venit, multa bafta.

Eu tot din Constanta sunt, daca aud ceva te anunt...ok?

sonia fresh
sonia fresh
@sonia-fresh
13 ani in urma
2 postari
Va multumesc mult de tot!O zifrumoasa sa aveti!
Lavinia2
Lavinia2
@lavinia2
12 ani in urma
3 postari

Buna Sonia!si eu sunt din constanta. chiar as vrea sa te ajut. adica as vrea sa fiu si eu solista. fac canto de 2 ani,in timpul acesta am progresat ft mult.

tshunami
@tshunami
12 ani in urma
1 postari

Buna eu sunt ADRIAN sunt liderul unui grup si as fi interesat de o solista pentru colaborare,ma puteti contacta la nr de telefon 0724920918. La revedere.

elvis_condurache
elvis_condurache
@elvis-condurache
12 ani in urma
1 postari

buna silvia eu sunt ELVIS si sunt claparul unei formatii ce o intemeiem acum, chiar ne intereseaza o solista vocal dar as vrea sa stiu si eu ce genuri de muzica cinti, mai indicat daca se poate hai sa vorbim pe messenger idul meu este elvis_condurache te astept pe mess.

patrascu liviu
patrascu liviu
@patrascu-liviu
12 ani in urma
2 postari

mas numesc Liviu patrascu si am nevoie de o solista 0721241225

brm_studio
brm_studio
@brm-studio
12 ani in urma
16 postari

Caut solista pentru colaborare permanenta in studio de inregistrari.Detalii pe yahoo messenger ID : brm_studio

Formatia Cromatic Focsani
Formatia Cromatic Focsani
@formatia-cromatic-focsani
11 ani in urma
4 postari

DACA DORESTI PENTRU INCEPUT O COLABORARE NR MEU ESTE 0742 17 09 19 GEORGE .SUNT ORGANIST SI SUNT PE LITORAL PANA PE 01 SEPTEMBRIE , PENTRU RESTAURANT SI NUNTI , JUD CONSTANTA SI NU NUMAI...... ASTEPT TELEFON

Chelemen Costinela Adela
Chelemen Costinela Adela
@chelemen-costinela-adela
11 ani in urma
1 postari

Buna si fi interesata, sa colaborez cu dumneavoastra? ma gasiti pe mess: chelemen.costinela41@ yahoo.com

Formatia Cromatic Focsani a spus :

DACA DORESTI PENTRU INCEPUT O COLABORARE NR MEU ESTE 0742 17 09 19 GEORGE .SUNT ORGANIST SI SUNT PE LITORAL PANA PE 01 SEPTEMBRIE , PENTRU RESTAURANT SI NUNTI , JUD CONSTANTA SI NU NUMAI...... ASTEPT TELEFON

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici