Bine ai venit! | log in
RO US ES

Solist Vocal caut instrumentisti

DanJ
DanJ
@danj
13 ani in urma
5 postari

Caut instrumentisti - chitarist, pianist, baterist, violinist - pentru un proiect muzical rock&roll / country. Caut oameni seriosi .Tel.contact :0740 079 553.


actualizat de catre @danj: 26 Nov 2014 15:48:23
DanJ
DanJ
@danj
13 ani in urma
5 postari
O mica precizare - sunt din Bucuresti :)
razvan ionescu2
razvan ionescu2
@razvan-ionescu2
13 ani in urma
9 postari
vrei tobosar?..... eu sunt baterist , razvan ma numesc. daca vrei . da- mi un rasp.!
DanJ
DanJ
@danj
13 ani in urma
5 postari


razvan ionescu a spus :
vrei tobosar?..... eu sunt baterist , razvan ma numesc. daca vrei . da- mi un rasp.!
Buna! Am nevoie de baterist, dar momentan nu am ceilalti instrumentisti. Sunt in discutii cu unchitarist, dar cam atat momentan.Lasa-mi un nr.de tel.sau o adresa de mail, sa te pot contacta in momentul cand voi reuni si ceilalti instrumentisti. Mersi frumos!
razvan ionescu2
razvan ionescu2
@razvan-ionescu2
13 ani in urma
9 postari

uite adresa de mail danielrazvan69@gmail.com si nr. de tel. 0727990499 eu cant orice. dela manele pana la rock . cand vrei suna-ma ... si iti stau la dispozitie sa vorbim.... ne vedem undeva . daca ar fi sala de rep. este ok. daca nu inchiriem . si mai depinde ce ce gen iti place mai mult sau vrei sa abordezi... vrei sa-ti spun ceva, acum totul este sa scoti banuti. nu mia este ce-a fost odata... si sa traim bine .. toata trupa.. cantam coveru-ri sau alceva. si daca mai avem timp si de compozitii le facem si pe acelea.! important nu vezi ca in ziua de astazi sunt banutii.... fara iei te duci la vale ..... c-a cu sania!!! eu cand am terminat sc. de arta din buc. in 1990 eram super incantat si am zis ca sa-mi fac trupa sa ies in fata .. sa fac . un album..... cand am ajuns la cheltuieli , adica... sala, instrumente, ore de inregistrare in studio,, etc,,,, te lasi batut si cantam pe la nunti in . oras sau in carcima... caffe-concert sau muzica lautareasca sau manele sau usoara... sa castig bani. eu am terminat sc de arta. fiind in clasa. cu cel c are a fost bateristul din krip[ton.. si solistul razvan fodor . de la kripton.. ma cunoaste foarte bine... ca cu iei ne petreceam zilele mai placute pe muzica de rock . havey, metal dra cele legendare... din anii 70-80 si muzica disco- pop. etc. dar in zia de astazi. nu mai este cea fost nu vezi ca multe form,atii care incearca sa se ridice... nu se mai pot mentine sus.. le trebuie sponsorizarii si genuriile se schimba si nu se mai face profesionalism acum.. cu electronica. muzica.. se face in studio de-ti moduleaza vocea. instrumentul, etc... de zici ca este ,, in las vegas.... cel mai tare din... lumeee,,,,,,, dar vom mai vorbi... daca vrei...sa ma suni pana mai gasesti baieti ,, ne intalnim sa bem ceva si la o tigare. fina! stiu eu un club .. frumos ,, si nu este scump./ pe la berzei cu berlooth. numai bine.! sa ai si astept!

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici