Bine ai venit! | log in
RO US ES

Trupa Life On Mars cauta tobosar!

razvan grigorescu2
razvan grigorescu2
@razvan-grigorescu2
10 ani in urma
1 postari

Trupa Life On Mars cauta tobosar!
Daca ai peste 18ani si iti doresti o trupa fresh, intrata de peste 4 ani pe piata, cu concerte deja luate pana la sfarsitul anului si care colaboreaza deja cu DeMoga Music, vino la un mic casting si este posibil sa fii chiar tu alesul!
Cerinte: experienta de cantat in stil pop-rock modern, sa ai instrument, daca ai si Drum Pad (drum machine) - este un mare plus (oricum daca vei fi ales o sa iti iei :)) aspect fizi c placut, dorinta de munca in echipa noastra, implicare, prioritate acordata trupei noastre (da, mai poti canta si cu vechea ta trupa sau cu alte proiecte, nu ingradim pe nimeni, cu conditia ca Life On Mars sa fie trupa principala)
Ce oferim (la inceput): o lista de concerte confirmate, compensatie financiara rezonabila, o perioada de proba/acomodare de cateva luni urmata in cazul unei integrari complete de statutul de posibilitatea de a deveni membru complet al trupei.Ne poti asculta/vedea pe www.trupalifeonmars.com
Te asteptam!
detalii la contact@trupalifeonmars.com


actualizat de catre @razvan-grigorescu2: 26 Nov 2014 15:40:41
Vedat Gurkan Tatliparmak
Vedat Gurkan Tatliparmak
@vedat-gurkan-tatliparmak
10 ani in urma
1 postari

buna, sunt tobosar, 33 ani, disponibil, experienta scena in strainatate de aprox. 10 ani, stiu f f putin romaneste. private message: vedat-gurkan@hotmail.com, 0720 947 987

Comoli Gheorghe
Comoli Gheorghe
@comoli-gheorghe
10 ani in urma
14 postari

va mai intereseaza tobar bun sunati-ma aveti toate datele mele de contact acolo ma numesc GICA COMOLI :aveti ci pozele cu tobele mele

ASTEPT UN RASPUNS SALUT

Andu Trica
Andu Trica
@andu-trica
10 ani in urma
1 postari

V-am trimis mail acum cateva saptamani.Astept raspuns!

marius4
@marius4
10 ani in urma
8 postari

sunt tobosar, numele meu este Marius am 42 de ani am cantat diferite stiluri de muzica: blues, jazz, rock, country, daca mai este de actualitate anuntul putem vorbi pe e-mail achim180@gmail.com

Ady Lubine
Ady Lubine
@ady-lubine
10 ani in urma
31 postari

Baterist-percutionist din Pitesti,experienta,diferite stiluri si genuri,instrumente proprii--Ady Lubine-0721893431,,ady lubine(facebook)

Bolea Marian
Bolea Marian
@bolea-marian
10 ani in urma
7 postari

salut. sunt cajonist. aveti nevoie?

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici