Bine ai venit! | log in
RO US ES

Trupa Skydeep cauta componenti

Elena Modoran
Elena Modoran
@elena-modoran
10 ani in urma
8 postari

Buna! Trupa Skydeep cauta chitarist si bassist. Experienta nu este neaparata nevoie, daca stii sa gadili instrumentul incat sa rada frumos. Cautam oameni seriosi si de calitate pentru a iesi in final ceva de calitate. Ma puteti contacta la email-ul modoran.elena@yahoo.com pentru mai multe detalii. Va asteptam cu drag pentru a reusi sa ne exprimam prin ceea ce ne place...MUZICA!


actualizat de catre @elena-modoran: 26 Nov 2014 15:41:42
florin tudorel
florin tudorel
@florin-tudorel
10 ani in urma
4 postari

As vrea mai multe detalii!florin.tudorel@yahoo.com

apostul viorel
apostul viorel
@apostul-viorel
10 ani in urma
8 postari

doresc sa cant ...iar cu chitara cred ca sant ok iata numarul meu de tel. 0744161710

Mihai Andrei
Mihai Andrei
@mihai-andrei
10 ani in urma
6 postari

Buna, sunt chitarist. Ce gen muzical cantati? Imi poti da mai multe detalii despre voi?

Elena Modoran
Elena Modoran
@elena-modoran
10 ani in urma
8 postari
Sa incep cu inceputul, noi am cantat pana in decembrie cu alti componenti ( eu si tobosarul) , dar au existat niste divergente. Genul abordat este symphonic metal, din repertoriu fac parte Evanescence, Halestorm, Xandria, Paramore, We are the fallen, Radiohead s.a. Ca locatie, exista o sala de repetitie pe care o putem inchiria ( aici in Bucuresti) cu 50 de lei - 2 ore si 60 de lei 3 ore, noi in general luam 3 ore pentru ca e mai convenabil. In general repetitiile le fixam in weekend in jurul orelor 18. Eu, solista, am 23 de ani si sunt anul I la master, iar tobosarul face 18 ani si este clasa a XI-a. Astept raspunsul tau!

Nicu Sandru
Nicu Sandru
@nicu-sandru
10 ani in urma
22 postari

buna ! Nicu Sandru este numele meu, sunt basist.

mail : nicu.sandru.flaut@gmail.com

mess : nicu.sandru_flute_guitar@gmail.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici