Bine ai venit! | log in
RO US ES

CAUT FORMATIE

Bogdan3
Bogdan3
@bogdan3
11 ani in urma
6 postari

Caut Formatie, sau persoane individuale cu diverse instrumente pentru a canta la petrecerile private date de catre mine personal.(Bucuresti). Astept oferte si propuneri! puteti lasa si e-mail la : arasando5@yahoo.com


actualizat de catre @bogdan3: 26 Nov 2014 15:42:28
Bogdan3
Bogdan3
@bogdan3
10 ani in urma
6 postari

Doar caut trupa pentru petrecerile mele private asa cum am mentionat! Ma gasiti pe email: arasando5@yahoo.com unde imi puteti lasa o oferta de pret pentru o seara si ce cuprinde.

luciancantea
@luciancantea
10 ani in urma
18 postari

Trebuiesc mai multe detalii referitoare la genul de petrecere pe care dvs il abordati!sa nu ne trezim la vreo petrecere de ...minoritati sexuale, la swing-eri sau orgii!!iar la partea cu "ce cuprinde" nu cred ca mai trebuie sa subliniem ca suntem MUZICIENI,adica noi cantam ??

Bogdan3
Bogdan3
@bogdan3
10 ani in urma
6 postari

Foarte amuzant! Daca era o petrecere exclusivista dadeam detalii si aveam anmite pretentii. Insa, atata timp cat am mentionat "petreceri" e de la sine inteles ca sunt simple petreceri( mancare, spritz,muzica si dans). Nu organizez orgii sau altele cu conotatii sexuale, nici vreo petrecere de lupte capoeira sa fiti nevoiti sa cantati muzica braziliana,nici petreceri de imbodobit bradul sa cantati colinde, nici petreceri religioase sa cantati prohodul, si exemplele pot continua. Asadar "petreceri". Cat despre"ce cuprinde": erau deasemenea de inteles urmatoarele aspecte: nr instrumentisti si ce instrumente, ce gen de muzica cantati, cat dureaza programul (ca timp in h) pentru suma ceruta,etc. Asadar astept un raspuns concret daca aveti.Nu am timp de discutii si conversatii fara rezultat.Multumiri

Florin Mihalache
Florin Mihalache
@florin-mihalache
10 ani in urma
5 postari

Va pot face o oferta buna!La un pret mai mic,o formula restransa(acordeon,orga,solista de muzica populara si solist muzica usoara,de petrecere si manele.0768137282

Bogdan3
Bogdan3
@bogdan3
10 ani in urma
6 postari

Face-ti-mi domnule o oferta de pret sa stiu cum stau lucrurile.De la zi la zi cer acelasi lucru si ma tot amanati.Ok spuneti-mi oferta de pret redus cu ce mi-ati propus si in functie de ea va contactez. Am cerut pe e-mail daca aici nu o puteti lasa. arasando5@yahoo.com

Mircea B.
Mircea B.
@mircea-b
10 ani in urma
29 postari

http://nunta89.blogspot.ro/p/servicii-1_1.html

Oferta noastra.

Daca va satisface putem discuta in functie de data evenimentului.

anamaria botezatu
anamaria botezatu
@anamaria-botezatu
10 ani in urma
6 postari

Buna ziua . daca mai e valabila cererea dumneavoastra , va fac eu o oferta. O formatie profesionista formata din clape , saxofon solista de muzica populara si solist de muzica usoara si manele. Cantam toate genurile muzicale atat timp cat tine evenimentul dumneavoastra. Daca mai sunteti interesat ne putem auzi la telefon pt mai multe detalii ...0760.435.235 sau 0763.347.304.

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici