Bine ai venit! | log in
RO US ES

vocalist

costache nicu
costache nicu
@costache-nicu
13 ani in urma
8 postari

baiat cu vocea si cu orga caut formatie bucuresti ploiesti sau targoviste


actualizat de catre @costache-nicu: 02 Sep 2016 18:51:18
alior neicev
alior neicev
@alior-neicev
12 ani in urma
19 postari

Cam ce tinta ai? Nunti botezuri sau baruri?

costache nicu
costache nicu
@costache-nicu
12 ani in urma
8 postari

de toate

delia delia
delia delia
@delia-delia
12 ani in urma
3 postari

buna..am absolvit liceul de muzica targoviste si as dori sa stiu daca ai nevoie de o solista de muzica populara..sau usoara.parerea mea este ca e cea mai frumoasa munca...si as dori sa fac parte dintr-o formatie in scopul de a canta la nunti/botezuri.astept un mesaj aici cat mai curand daca sunteti interesat.multumesc!

mihai nastase2
mihai nastase2
@mihai-nastase2
12 ani in urma
12 postari

Buna Ziua . Avem nevoie de vocal .Trupa serioasa in formare .Repertotiu de coveruri Ac Dc ,Sting ,Hammerfall,Credence ,Rooling Stone etc si piese proprii in lucru.Rock Hard rock heavy metal.Mihai 0722542773

costache nicu
costache nicu
@costache-nicu
12 ani in urma
8 postari

ai mai cantat pe la petrecer?

delia delia a spus :

buna..am absolvit liceul de muzica targoviste si as dori sa stiu daca ai nevoie de o solista de muzica populara..sau usoara.parerea mea este ca e cea mai frumoasa munca...si as dori sa fac parte dintr-o formatie in scopul de a canta la nunti/botezuri.astept un mesaj aici cat mai curand daca sunteti interesat.multumesc!

delia delia
delia delia
@delia-delia
12 ani in urma
3 postari

da am mai cantat..sunt din targoviste.am vazut ca ati mentionat si asta in mesaj.daca sunteti interesat astept mesajul dumneavoastra aici sau pe adresa de email delys_delya@yahoo.com multumesc!

valentin dumitriu
valentin dumitriu
@valentin-dumitriu
10 ani in urma
5 postari

Salut, Am locatie de nunta pentru 2014 in Bucuresti, caut instrumentist, clapa si voce, da un semn 0722686845

matei nicoleta
matei nicoleta
@matei-nicoleta
10 ani in urma
11 postari

buna ziua ..sunt din ploiesti , am absolvit scoala de muzica populara si as fi interesata de o eventuala colaborare , dar doar daca e ceva de durata pentru ca momentan sunt in italia si nu imi convine sa vin pentru o nunta ...oricum daca sunteti interesat eu luna viitoare o sa ajung in tara ..multumesc

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici