Bine ai venit! | log in
RO US ES

trupa pop-dance in cautarea unei soliste

Crossfire
Crossfire
@crossfire
11 ani in urma
10 postari

suntem trei membri intr-un proiect muzical in cautarea unei fete cu aptitudini vocale deosebite, o prezenta fizica placuta, persoana serioasa si dedicata lucrului in echipa, dictie buna in engleza, care sa aiba si timp si dorinta de implicare, pentru a face o lansare la nivel national. Muzica pe care o abordam este pop-dance, stil asemanator trupei Dj Project, cu influente din Modern Talking. Piese create de noi sunt deja in chart-uri din Germania, Olanda, Marea Britanie la diverse posturi de radio, insa dorim si o lansare pe piata din Romania. Pe site-ul Reverbnation, unde clasamentul se face in functie de voturile ascultatorilor din lumea intreaga, ne aflam inaintea unor trupe deja consacrate de la noi. Potential este, insa este nevoie si de o solista dedicata acestui lucru. Pentru cine e interesat, puteti lasa un mesaj aici, pe email jaydreem@gmail.com sau tel. 075 75 368 49, si putem sa continuam discutia. Pentru a ne asculta, puteti accesa acest link, unde exista un playlist cu creatii de-ale noastre:

...


actualizat de catre @crossfire: 26 Nov 2014 15:44:07
VALENTINA MELCEA
VALENTINA MELCEA
@valentina-melcea
11 ani in urma
2 postari

Cautati strict o fata? Sau e ok si o voce masculina?

Crossfire
Crossfire
@crossfire
11 ani in urma
10 postari

putem incerca si o voce masculina, de ce nu. Avem si piese pentru voce de baiat.

VALENTINA MELCEA a spus :

Cautati strict o fata? Sau e ok si o voce masculina?

Toma Bianca-Ionela
Toma Bianca-Ionela
@toma-bianca-ionela
11 ani in urma
2 postari

:) pentru moment va las un numar de telefon unde vom putea vorbi ceva mai multe...uite si un mic demo ca idee.Dar potentialul meu este mult mai ridicat.Nimic nu se compara cu Live - ul :) anyway 0761.297.696 astept un semn.Multumesc

Crossfire
Crossfire
@crossfire
11 ani in urma
10 postari

multumesc, am primit. Aveti si niste fotografii? Am sa transmit colegilor mei.

Toma Bianca-Ionela a spus :

:) pentru moment va las un numar de telefon unde vom putea vorbi ceva mai multe...uite si un mic demo ca idee.Dar potentialul meu este mult mai ridicat.Nimic nu se compara cu Live - ul :) anyway 0761.297.696 astept un semn.Multumesc

Toma Bianca-Ionela
Toma Bianca-Ionela
@toma-bianca-ionela
11 ani in urma
2 postari

am si fotografii :P din pacate asta este cam tot ce am momentan.. :) dar puteti vedea mai multe fotografii aici : https://www.facebook.com/bubu.angel.75

Crossfire
Crossfire
@crossfire
11 ani in urma
10 postari

multumesc, voi transmite mai departe la colegii mei, inclusiv fisierul audio.

Sigma band
Sigma band
@sigma-band
11 ani in urma
3 postari

http://www.youtube.com/watch?v=hfcoBivW2qo

https://www.facebook.com/sigmaband.cta?ref=tn_tnmn

sigma_musicband@yahoo.com

Ioana Natalia
Ioana Natalia
@ioana-natalia
11 ani in urma
1 postari

Buna!

Va trimit un link cu o interpretare de-a mea

.

O zi buna

Crossfire
Crossfire
@crossfire
11 ani in urma
10 postari

Buna, Natalia. Ai un nr de contact, sa te putem suna? As vrea sa discutam un pic la un telefon. Sau poti sa ne suni la nr. lasat de mine mai sus in anunt.

Ioana Natalia a spus :

Buna!

Va trimit un link cu o interpretare de-a mea

.

O zi buna

Toma Costinela
Toma Costinela
@toma-costinela
11 ani in urma
1 postari

Buna acesta este link ul. Nr meu de tel 0760414243

elena mihaela costescu
elena mihaela costescu
@elena-mihaela-costescu
11 ani in urma
1 postari

buna! manumesc lena, am 20 de ani si cant de ceva timp. am studiat canto inafara, pop, dar am si lucrat o perioada cu o trupa swing jazz. daca inca sunteti in cautare ma candidez cu placere :D mailul meu e elenacostescu@hotmail.it pentru alte detatalii, poze sau demo!

Crossfire
Crossfire
@crossfire
11 ani in urma
10 postari

buna Elena, ti-am trimis un email, vezi daca a ajuns.

elena mihaela costescu a spus :

bu na! ma numesc le na, am 20 de a ni si ca nt de ceva timp. am studiat ca nto i nafara, pop, dar am si lucrat o perioada cu o trupa swi ng jazz. daca i nca su nteti i n cautare ma ca ndidez cu placere :D mailul meu e ele nacostescu@hotmail.it pe ntru alte detatalii, poze sau demo!

CIRNU TASI
CIRNU TASI
@cirnu-tasi
11 ani in urma
4 postari

Buna, mi-as dori o colaborare cu voi, o sa va sun si vb mai multe atunci...

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici