Bine ai venit! | log in
RO US ES

SOLISTA CONSTANTA, CAUT INSTRUMENTISTI PENTRU TRUPA DE COVERURI

Pace
Pace
@pace
11 ani in urma
14 postari

Salut!

Canti din pura placere? N-ai inca un proiect sau cum imi place mie sa-i zic, o "familie" care sa te aduca in fata unui public? Esti CHITARIST, BASIST, BATERIST sau PIANIST la inceput de drum si vrei sa te auda mai mult decat peretii camerei tale? Esti "de treaba"? Esti loial? Hai sa ne strangem la o discutie! Sigur va iesi ceva bun. Eu am vocea, spatiul de repetitii, logistica, repertoriul, barul. Genurile abordate sunt destul de variate: pop, pop-rock, dance, blues, jazz, country, reggae, rock&roll, disco, latino (romanesti si internationale). Am 26 de ani, cant de 10 ani, am terminat doua scoli de muzica una in Constanta, una in Bucuresti, sunt foarte ambitioasa, muncitoare si cel mai important, pozitiva! :) cineva trebuie sa tina moralul sus intotdeauna.

Hai sa fim cea mai tare trupa de coveruri din Constanta, pentru inceput :) Am nevoie de voi..daca si voi de cineva ca mine, astept raspunsuri, mesaje, intrebari si oricetipuri de reactii pe mailul meu: pace.project@rocketmail.comUn DEMO este binevenit!


actualizat de catre @pace: 26 Nov 2014 15:44:55
catalin-laurentiu  gancev
catalin-laurentiu gancev
@catalin-laurentiu-gancev
11 ani in urma
3 postari

sint tobosar si ma intereseaza proiectul tau ,astept de mult asa ceva.lasa-mi un nr de tel sau suna- ma la 0722473437-laurentiu

gribincea gelu
gribincea gelu
@gribincea-gelu
11 ani in urma
17 postari

CEL MAI TARE ANUNT DE PE FORUM Ma refer la modul cum ai pus problema.Imi pare rau ca nu sint din Constanta sau apropiere.Iti doresc mult noroc in a-i alege in trupa nu neaparat pe cei mai buni cit mai ales de caracter. BAFTA

Pace
Pace
@pace
11 ani in urma
14 postari

Buna Laurentiu! Multumesc de raspuns :)revin cu un reply pe mail. :*

Pace
Pace
@pace
11 ani in urma
14 postari


gribincea gelu a spus :

CEL MAI TARE ANUNT DE PE FORUM Ma refer la modul cum ai pus problema.Imi pare rau ca nu sint din Constanta sau apropiere.Iti doresc mult noroc in a-i alege in trupa nu neaparat pe cei mai buni cit mai ales de caracter. BAFTA

---

Hehe..asa este! caracterul e foarte important pentru ca muzica vine din interior..si vrem sa sunefrumos :D Saru'mana pentru sprijinul moral!

Nicolae Dragan
Nicolae Dragan
@nicolae-dragan
11 ani in urma
58 postari

Sunt un pianist de top din tara ai nevoie de mine ai telefonul meu 0722196215

Daca doresti sa te uiti pe youtube sub adresa Nicolae Dragan. Daca iti place ne putem auzi la un tel.

Voinea Costin2
Voinea Costin2
@voinea-costin2
11 ani in urma
2 postari

Buna. Mai este valabil acest anunt?

catalin-laurentiu  gancev
catalin-laurentiu gancev
@catalin-laurentiu-gancev
11 ani in urma
3 postari

ma intreb daca mai este valabil anuntul asta .asteptam un replay daca nu un tel. ,dar nimic .ma intreb cit de serioasa este treaba .

Voinea Costin
Voinea Costin
@voinea-costin
11 ani in urma
3 postari

catalin-laurentiu gancev am citit un mesaj de al tau si am inteles ca esti tobosar. Esti din Constanta? Mai esti in cautarea unei trupe? AI vrea sa colaboram? Eu cant la chitara dar doar de 1 an de zile. Lasa-mi un e-mail pe voinea.costin@gmail.com sau aici.

dan_mereni@yahoo.com
dan_mereni@yahoo.com
@dan-mereniyahoocom
11 ani in urma
2 postari

buna. interesant mes tau 0764428156 // asteptam //

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici