Bine ai venit! | log in
RO US ES

Caut solista pentru colaborare.

Chiper Ionut-Mugurel
Chiper Ionut-Mugurel
@chiper-ionut-mugurel
11 ani in urma
2 postari

Trupa cautam solista de muzica usoara si folclor pentru evenimente. In special muzica usoara.:)) Nu avem nevoie neaparat de experienta vasta. Un aspect ingrijit, chef de munca si seriozitate.


actualizat de catre @chiper-ionut-mugurel: 26 Nov 2014 15:45:09
Miclea Silvia Simona
Miclea Silvia Simona
@miclea-silvia-simona
11 ani in urma
6 postari

Buna! Despre ce proiect e vb? eu sunt interesata!

ionut danut popescu
ionut danut popescu
@ionut-danut-popescu
11 ani in urma
6 postari

Salut , de un solist nu aveti nevoie . cant muzica populara si usoara . repertoriu din toate zonele oltenia , banat , ardeal . Experienta , profesionalism si seriozitate !

Alexandru-Ibi Andrei
Alexandru-Ibi Andrei
@alexandru-ibi-andrei
11 ani in urma
1 postari

Salut! As vrea sa aplic pentru postul de solist vocal.Cant de la 5 ani pana la 13 ani intr-un cor iar de 2 ani si jumatate fac canto-clasic. Pot aborda orice fel de gen de la muzica clasica,muzica usoara,pop,jazz pana la muzica populara.Experienta pe scena am destula.Chef de munca si seriozitate sunt doua trasaturi ce ma caracterizeaza.

O zi buna!

Trandaf Ana Maria
Trandaf Ana Maria
@trandaf-ana-maria
11 ani in urma
1 postari

Buna ziua! Sunt interesata de acest anunt! Ma pot adapta cu usurinta la orice gen! Va rog, mai multe detalii, va rog sa ma contactati! Multumesc!

Tudor Ana Maria
Tudor Ana Maria
@tudor-ana-maria
11 ani in urma
1 postari

Buna! Sunt interesata de acest proiect. Am experienta muzicala( concursuri, spectacole, inregistrari). Sunt o persoana serioasa si imi place sa muncesc. Ma puteti contacta pe adresa mea de mail tudor.anamaria0@gmail.com pentru CV sau alte detalii. Multtumesc.

Chiper Ionut-Mugurel
Chiper Ionut-Mugurel
@chiper-ionut-mugurel
11 ani in urma
2 postari

Salutare. Multumesc foarte mult pentru reply-uri. In primul rand am nevoie de voce feminina. Suntem deja 2 voci masculine. Multumesc oricum pentru oferte. Si fetelor voi sunteti din Bucuresti amandoua din cate am vazut la profilul vostru iar eu sunt de pe langa Focsani. Deci ar fi greu cu repetitiile, majoritatea evenimentelor sunt in zona Focsani, Adjud, Bacau si in Buzau ar mai fi. Nu stiu ce sa zic.

ioana gheorghisor
ioana gheorghisor
@ioana-gheorghisor
11 ani in urma
8 postari

buna. sunt interesata de anuntul tau. imi poti da mai multe detalii te rog?

Bucatariu Constantinescu Mihaela
Bucatariu Constantinescu Mihaela
@bucatariu-constantinescu-mihaela
11 ani in urma
8 postari

Buna seara. Daca mai este valabil anuntul, sunt din Suceava, dar ma pot deplasa si la repetitii in weekenduri, in rest ce sa zic, cam indeplinesc conditiile: aspect ingrijit, chef de munca si seriozitate si o experienta nu tocmai vasta. :)

Multumesc.

Florea Ioana Catalina
Florea Ioana Catalina
@florea-ioana-catalina
11 ani in urma
4 postari

Buna ziua ! Catalina Florea ma numesc. Sunt din bucuresti,eleva. Studiez canto clasic la Dinu Lipatti Bucuresti. Abordez toate genurile muzicale. in trecut am avut diverse colaborari cu formatii,trupe,asadar am experienta! Numarul meu de telefon este 0722217414 iar adresa de e-mail este floreacatalina16@yahoo.com . Multumesc!

Bucatariu Constantinescu Mihaela
Bucatariu Constantinescu Mihaela
@bucatariu-constantinescu-mihaela
11 ani in urma
8 postari

Mai este, in continuare, anuntul dvs?Multumesc.


Chiper Ionut-Mugurel a spus :

Salutare. Multumesc foarte mult pentru reply-uri. In primul rand am nevoie de voce feminina. Suntem deja 2 voci masculine. Multumesc oricum pentru oferte. Si fetelor voi sunteti din Bucuresti amandoua din cate am vazut la profilul vostru iar eu sunt de pe langa Focsani. Deci ar fi greu cu repetitiile, majoritatea evenimentelor sunt in zona Focsani, Adjud, Bacau si in Buzau ar mai fi. Nu stiu ce sa zic.

elena2
@elena2
11 ani in urma
1 postari

Mai e valabil anuntul. Sunt interesata. Am terminat Scoala populara de arta insa nu am experienta si nici repertoriu. 32 ani

Blue_lady4you
Blue_lady4you
@blue-lady4you
11 ani in urma
3 postari

Salutare. mai este valabil anuntul? sunt solista cu experienta am repertoriu propriu cant toate genurile muzicale, in special usoara romanesca si internationala (exclus manele) si stiu ce se canta in zona focsani, roman, bc, is...etc,. caut trupa serioasa pt o calaborare de lunga durata. mentionez ca ma pot deplasa si am unde locui in facsani. pt mai multe relatii astept un raspuns. va multumesc anticipat.

Mihalache Mariana
Mihalache Mariana
@mihalache-mariana
11 ani in urma
12 postari

Buna, daca mai este valabil anuntul sunt interesata pentru partea de muzica usoara

arianamihalache@gmail.com

Tudor Rodica Elena
Tudor Rodica Elena
@tudor-rodica-elena
11 ani in urma
1 postari

Buna ziua,

Numele meu este Rodica Elena Tudor, am 23 de ani si sunt solista vocala. Anul trecut in august am reusit sa obtin trofeul Festivalului National de Muzica Usoara Mamaia 2012, in lupta stransa cu celebrul Horia Moculescu. M-am pregatit cu regretatul Serban Georgescu, iar dupa decesul acestuia cu doamna Viorela Filip, care dealtfel imi indruma in fiecare zi pasii catre glorie.Din 2012 colaborez cu Teatrul Toma Caragiu, ca solista in spectacolele de estrada, avandu-le alaturi pe Nico si pe Daniela Raduica. Am participat la nenumarate festivaluri de muzica usoara, pe care am reusit sa le castig. Am fost invitata sa particip si performez in cadrul emisiunilor precum: "Te vreau langa mine", "Drept la tinta", "Draga mea prietena" ( Kanal D) , "Agentul VIP" ( antena 2), "Sa ne amintim Duminica" ( National TV). Imi doresc sa pot colabora cu trupa pe care o manageriati si sa pun in slujba acesteia calitatile muzicale si munca asidua de zi cu zi, pe care o depun in vederea indeplinirii obiectivului meu, adica lansare profesionala, lansare care nu se poate realiza decat alaturi de profesionisti in domeniul muzical ,asa cum sunt sigura ca sunteti dumneavoastra. In speranta unei viitoare colaborari si in vedrea stabilirii si altor detalii referitoare la colaborarea noastra va rog sa ma contactati la numarul de telefon 0732 592 006.

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici