Bine ai venit! | log in
RO US ES

cautam solista

Viorel Ionita
Viorel Ionita
@viorel-ionita
13 ani in urma
6 postari

Buna ziua,

Viorel este numele meu, cant intr-o trupa la diferite evenimente si am nevoie de o solista muzica usoara sa acopere partea de internationala.Daca esti deschisa sa colaboram, astept un rspuns din partea ta si poate ai si ceva demo.

Cu stima,

Viorel Ionita

Vio_k_band


actualizat de catre @viorel-ionita: 26 Nov 2014 15:47:39
Roxana Olsanschi
Roxana Olsanschi
@roxana-olsanschi
13 ani in urma
12 postari

Buna ziua.Si eu sunt in cautarea unei colaborari...dar sunt din Deva...demo gasiti la sectiunea videoclipuri pe numele Roxana Olsanschi.nr tel 0724473196

Viorel Ionita
Viorel Ionita
@viorel-ionita
13 ani in urma
6 postari

:( Am vazut, numai ca sunt din Bucuresti....

adria
@adria
13 ani in urma
1 postari

Buna. Dak ink mai sunteti in cautarea unei soliste de muzica usoara internationala, eu sunt interesata de o colaborare in Bucuresti. Ma puteti gasi cuniste postari pe Youtube. Numele meu este Adria Serban. In cazul in care anuntul este de actualitate si doriti sa colaboram, lasati-mi un mesaj aici. Va multumesc si astept vesti, numai bine.

Radu Bianca
Radu Bianca
@radu-bianca
12 ani in urma
4 postari

Buna....Idem Adria ......am si eu o postare pe youtube .... http://www.youtube.com/user/biank85 la videos..puup

sidorof nichitovici horia
sidorof nichitovici horia
@sidorof-nichitovici-horia
12 ani in urma
1 postari

BUNA ADRIA! AMNEVOIE DE SOLISTA PE LITORAL IN EFORIE NORD LA PERLA MARII DACA TE INTERESEAZA SUNA-MA TEL:0767894731.HORIA

adria a spus :

Buna. Dak ink mai sunteti in cautarea unei soliste de muzica usoara internationala, eu sunt interesata de o colaborare in Bucuresti. Ma puteti gasi cuniste postari pe Youtube. Numele meu este Adria Serban. In cazul in care anuntul este de actualitate si doriti sa colaboram, lasati-mi un mesaj aici. Va multumesc si astept vesti, numai bine.

RD Music
RD Music
@rd-music
12 ani in urma
11 postari

buna ziua.

numele meu este raluca si as fi interesata de oferta dumneavoastra

danraluca87 este id-ul meu

putem discuta mai multe acolo unde va pot trimite demo-uri

multumesc

ana maria2
ana maria2
@ana-maria2
12 ani in urma
1 postari

buna ma numesc ana si am facut 4 ani de vioara , si scoala populara de arte as vrea sa colaboram daca vrei sa mai vb id ul meu este funky_stile92. am pe youtube 2 melodii inregistrate acum cativa ani daca vrei sa ma asculti ma gasesti cu numele pavel ana maria , melodia se numeste clopote albe

Duna Mirela
Duna Mirela
@duna-mirela
12 ani in urma
1 postari
Buna ziua! Ma numesc Mirela si sunt soilista de muzica internationala.Am inteles ca doriti pe cineva din Bucuresti.Ma puteti contacta la numarul de telefon 0726437545 sau adresa de mess:dunamirella@yahoo.com
O zi buna va doresc!
Adrian Iliescu
Adrian Iliescu
@adrian-iliescu
12 ani in urma
5 postari


Draghia Diana a spus :

Salut! Ma numesc Diana si am o voce superba. Cunosc doua limbi straine in care as putea interpreta piese. Apropo, sunt din Bucuresti. In cazul in care ma vei contacta vei fi un norocos. Pe curand!
Buna Diana,,sunt interesat sa te cunosc,,Trupa mea se numeste Soulgate Band..as fi interesat de o colaborare cu tine..Adrian..ma poti suna la 0722521584.te poti uita pe you tube,,scrii Soulgate Band si sunt acolo 55 de video cu noi..Ciao.
Mihalache Mariana
Mihalache Mariana
@mihalache-mariana
12 ani in urma
12 postari

Buna, sunt interesata, daca mai este valabil anuntul

Arianamihalache@gmail.com

Florea Ioana Catalina
Florea Ioana Catalina
@florea-ioana-catalina
11 ani in urma
4 postari

Buna ziua! Catalina Florea ma numesc si as fi interesata. Eu am mai cantat la nunti,evenimente cu diverse formatii,asadar am experienta! Cant orice gen de muzica. Sunt din Bucuresti! numarul meu este 0722217414 iar adresa de e-mail este floreacatalina16@yahoo.com Va multumesc!

explosive band
explosive band
@exploziv-band
11 ani in urma
3 postari

Buna seara dm viorel!lasati-mi un nr de telefon si discutam pt colaborare de internationala..MIXX MARY

Irina
Irina
@irina
11 ani in urma
8 postari

Buna ziua

Numele meu este Irina Conti, sunt solista de jazz, muzica usoara, inclusiv folclor si sunt din Bucuresti.

Am experienta live atat cu formatie, cat si pe negative.

Demo puteti gasi pe site-ul meu: www.irinaconti.com

Daca sunteti interesat, va rog sa-mi trimiteti un email la adresa irinajazzy@yahoo.com

cu drag,

Irina Conti

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici