Bine ai venit! | log in
RO US ES

Formatie cautam solista de muzica populara si usoara! 0721294410 Ploiesti

Mihai Tiberiu
Mihai Tiberiu
@mihai-tiberiu
10 ani in urma
5 postari

Cautamsolistaseriaosa pentru evenimente (nunti, botezuri, petreceri, etc.) Ploiesti.


actualizat de catre @mihai-tiberiu: 26 Nov 2014 15:41:40
matei nicoleta
matei nicoleta
@matei-nicoleta
10 ani in urma
11 postari

Buna ziua . sunt din ploiesti , am 27 de ani ,am absolvit scoala de muzica populara si am participat la diferite aparitii tv , si concursuri judetene . momentan sunt intr-o formatie in italia , dar vreau sa termin aceasta colaborare pentru ca nu prea ne intelegem ca stil muzical si nu doar asta . .eu la sfarsitul lunii ma intorc in ploiesti , daca sunteti interesat trimiteti-mi raspuns aici si va sun eu dupa ..ma gasiti pe youtube cu ''Formatia Dunarea si Nicoleta Mafteiu '' ......multumesc

Mihai Tiberiu
Mihai Tiberiu
@mihai-tiberiu
10 ani in urma
5 postari

dasuntem interesati


matei nicoleta a spus :

Buna ziua . sunt din ploiesti , am 27 de ani ,am absolvit scoala de muzica populara si am participat la diferite aparitii tv , si concursuri judetene . momentan sunt intr-o formatie in italia , dar vreau sa termin aceasta colaborare pentru ca nu prea ne intelegem ca stil muzical si nu doar asta . .eu la sfarsitul lunii ma intorc in ploiesti , daca sunteti interesat trimiteti-mi raspuns aici si va sun eu dupa ..ma gasiti pe youtube cu ''Formatia Dunarea si Nicoleta Mafteiu '' ......multumesc

matei nicoleta
matei nicoleta
@matei-nicoleta
10 ani in urma
11 postari

ok..atunci ne auzim dupa amiaza la un telefon ...la revedere

Mihai Tiberiu
Mihai Tiberiu
@mihai-tiberiu
10 ani in urma
5 postari

ok dupa ora 6

Alin4
Alin4
@alin4
10 ani in urma
3 postari

Buna ziua! sunt solist de muzica usoara! daca v ar interesa ma puteti contacta la nr de tel 0726133486. O zi buna!

Marilena Maria Pirvu-Bucuresti
Marilena Maria Pirvu-Bucuresti
@marilena-maria-pirvu-bucuresti
10 ani in urma
8 postari
Buna ziua.Sunt din Bucuresti si cant folclor si muzica de petrecere.daca vrei o colaborare suna ti ma 0726911480
VIOREL BACIU
VIOREL BACIU
@viorel-baciu
10 ani in urma
13 postari

Buna eu sant Viorel sant saxofonist cu multa experienta la orice tip de evenimente si caut o trupa de nunti dar baieti seriosi asta-i nr meu 0745367259 Viorel

Daniel Daniel
Daniel Daniel
@daniel-daniel
10 ani in urma
8 postari

Daca aveti nevoie de solist va stau la dispozitie

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici