Bine ai venit! | log in
RO US ES

caut solista pentru trupa

dan campeanu
dan campeanu
@dan-campeanu
10 ani in urma
11 postari

Salutare oameni buni!

"EUROTON BAND" cauta URGENT solista muzica usoara eventual si populara pentru o foarte lunga colaborare.


actualizat de catre @dan-campeanu: 26 Nov 2014 15:41:45
Lavinia Popescu
Lavinia Popescu
@lavinia-popescu
10 ani in urma
6 postari

Buna!

Ma intereseaza anuntul tau. Sunt solista de muzica usoara, am cunostinte de teorie muzicala si particip ca solista la diverse evenimente muzicale locale, organizate de PMB. Ca stiluri abordate: pop, R&B, latino, dance, funk, Cum procedam sa tinem legatura? Merci. Lavinia

Radu Ana
Radu Ana
@radu-ana
10 ani in urma
1 postari

Hei!Mi-ar placea o colaborare!Faceti o selectie ceva?Sau ar trebuii sa incarc un video pe site ?Sunt noua aici si nu stiu exact cum sta treaba :p!Multumesc!

dan campeanu
dan campeanu
@dan-campeanu
10 ani in urma
11 postari

Buna Ana!

Nu facem selectii, doar vrem o colaborare serioasa cu o solista. In primul rand vreau sa aud cum canti, daca ai un demo il poti trimite pe adresa: dancampus@yahoo.com, in al 2-lea rand vreau sa stiu ce repertoriu abordezi si nu in ultimul rand prezenta scenica. Putem lua legatura prin telefon 0766696625 sau prin orice alt mijloc de comunicare. Daca iti place atmosfera de trupa si nimic nu te retine sa faci muzica, implicit bani din ceea ce-ti place sa faci , atunci restul este doar munca si te asteptam la repetitii. Astept un semn de viata:p.

Multumesc!

dan campeanu
dan campeanu
@dan-campeanu
10 ani in urma
11 postari

Buna Lavinia!

Putem tine legatura oricum, prin telefon: 0766696625, prin email: dancampus@yahoo.com, sau prin orice alt mijloc de comunicare dar sa fie eficient. Astept un demo de la tine pe email si nu in ultimul rand ma intereseaza prezenta scenica.

Multumesc pentru mesaj si astept un semn de viatza!

Lavinia Popescu
Lavinia Popescu
@lavinia-popescu
10 ani in urma
6 postari

Buna, Dan!

Am primit mesajul tau. iti voi trimite pe e-mail cateva poze din spectacolele mele si, de asemenea, pe un link de transfer voi incarca si o filmare de la unul dintre ele.

Multumesc si tinem legatura.

Lavinia

George Augustin Stirbat
George Augustin Stirbat
@george-augustin-stirbat
10 ani in urma
10 postari
www.sarbatorim.ro Solisti cauta trupa.
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici