Bine ai venit! | log in
RO US ES

Solista caut trupa/colaborari evenimente

Popescu Denisa
Popescu Denisa
@popescu-denisa
10 ani in urma
9 postari

Buna,

Sunt Denisa, solista, 28 ani si caut o colaborare pe termen lung cu o trupa care sa cante un gen de muzical dintre: pop, dance, R&B, Jazz, si altele ,exclus populara si manele.

Pentru video aveti 2 inregistrari cu mine aici:

Momentan imi mentin vocea intr-un grup coral voluntar - ca sopran., activitate care o fac si din placere.

Am facut cursuri de canto, am avut contact si cu media de curand la TVR2 in decembrie 2013.

Pentru alte detalii va stau la dispozitie la adresa denisa_vilculescu@yahoo.com.

Multumesc!


actualizat de catre @popescu-denisa: 26 Nov 2014 15:41:50
Nicu Sandru
Nicu Sandru
@nicu-sandru
10 ani in urma
22 postari

Buna ! sunt Nicu Sandru, sunt in principal basist, pot canta si la claviaturi si la chitara armonie, folosesc tehnici clasice, sunt profesor de flaut. Telefon : 0723.59.10.10.

Popescu Denisa
Popescu Denisa
@popescu-denisa
10 ani in urma
9 postari

Buna Nicu,

Ma bucur sa aud ca mai sunt si profesori specializati pe muzica pe acest site.

Doresc sa preciezez ca eu la momentul de fata fac parte dintr-un grup coral, unde mai apar cantari la diverse evenimente care mai pot aduce si un aport financiar, altfel deocamdata nu am locuri stabile unde se poate canta si care sa aduca un venit din care sa iti castigi existenta.

Doresc sa te intreb daca iti place sa canti si la voce, in corul din care fac parte avem nevoie de Tenori si Bas.(la barbati).

Multumesc si iti stau la dispozitie pentru alte intrebari. (denisa_vilculescu@yahoo.com)

O zi frumoasa.

Nicu Sandru
Nicu Sandru
@nicu-sandru
10 ani in urma
22 postari

Buna ! Da si eu fac parte din corul bisericii Sfantul Spiridon in fiecare duminica dimineata sunt acolo, dar de multe ori si sambata avem cununii si botezuri. Poate daca-mi spui mai multe amanunte legate de programul de repetitii/concerte cu aproximatie poate ca pot. nicu.sandru.flaut@gmail.com

O seara frumoasa !

Popescu Denisa
Popescu Denisa
@popescu-denisa
10 ani in urma
9 postari

Buna Nicu,

Repetitiile se fac in fiecare luni si joi dupa orele 18.00 Cam pe la 18.30 se strange lumea si se tin la Liceul Nicolae Iorga (3-4 statii de mers cu 300 de la M.Victoriei);

Avem nevoie de barbati care sa cante in grupa noastra daca esti interesat sa vii, anunta-ma pe adresa email: denisa_vilculescu@yahoo.com.

Esential este sa stii ca acest grup Meloston (cauta pe youtube) este fondat din pasiune si nu din interes material si lumea care vine aici vine de placere. Insa daca oamenii ne mai daruiesc cate un banut la cantari cu atat mai bine.

O zi artistica!

Nicu Sandru
Nicu Sandru
@nicu-sandru
10 ani in urma
22 postari

Buna Denisa ! cu scuzele de rigoare, in ultimii 6 ani scolari nu am avut timp nici sa respir, coral am pasiunea implinita cu corul bisericii, si deocamdata nu pot, cu muzica usoara nu mi-ai mai dat nici un raspuns, ai reusit sa alcatuiesti formatia, daca nu si eu ma straduiesc si deocamdata am 2 colegi, dar din lipsa unei voci principale cat de cat competitive m-am oprit pentru o vreme, as vrea sa ne cunoastem sa vorbim despre repertoriu, sunt coveruri sau compozitii ? Nicu Sandru : 0723.59.10.10

Popescu Denisa
Popescu Denisa
@popescu-denisa
10 ani in urma
9 postari

buna,

Da ,inca sunt in cautare de trupa. Te rog lasa-mi mai multe informatii despre propunerea ta. Poti sa-mi comunici si pe adresa de email: denisa_vilculescu@yahoo.com.

Deocamdata este vorba de interpretari tip cover, sper in viitor si la creatii proprii.

Nicu Sandru
Nicu Sandru
@nicu-sandru
10 ani in urma
22 postari

Buna din nou ! Am si eu yahoo messanger : nicu.sandru_flute_guitar(@yahoo.com) pe care o folosesc doar pentru mess

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici