Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

Chitarist de musica classica. In Bucuresti

Filip Podiuc
Filip Podiuc
@filip-podiuc
11 years ago
4 posts

Salut

Ma numesc Filip si locuiesc in Bucuresti. Am studiat la scoala deMusica si Arte plastice Iosif Sava chitara. Acum, am absolvit adica am terminat-o si nu am cu cine sa cant.

Accentuez faptul ca sunt doar pasionat de musica si cant din placere.

As vrea sa ma alatur unei trupe sau unui grup care canta musica, nu conteaza genul atat timp cat pot continua sa cant adica sa nu pierd din indemanare dexteritate abilitatii..... si sa nu fie gen hard death metal, musica la care te dor uechile capul si nu intelegi nimis sau manele si rap.

Acum in vacantu nu voi prea fi disponibil deoarece plec in vacanta dar cand incepe scoala voi fi liber de la 3 pana seara dar nu in fiecare zi. Daca tot vorbesc de scoala mu mut de la Rosseti la Caragiale.

Mai jos e un link cu mine cantand

http://www.youtube.com/user/filippodiuc


updated by @filip-podiuc: 26 Nov 2014 15:43:49
Guiman Vasile
Guiman Vasile
@guiman-vasile
11 years ago
16 posts

noi avem o formatie in formare(orga,sax si voce),muzica populara si usoara si ceva manele...dar oare e dificil sa te deplasezi la Brasov pentru repetitii?

Filip Podiuc
Filip Podiuc
@filip-podiuc
11 years ago
4 posts

Imi cer scuze, chiar daca as vrea cea ce nu se va intampla niciodata : "muzica populara si usoara si ceva manele" nu imi doresc sa merg pana in Brasov din moment ce muzica, pentru mine e un hobby.

Guiman Vasile a spus :

noi avem o formatie in formare(orga,sax si voce),muzica populara si usoara si ceva manele...dar oare e dificil sa te deplasezi la Brasov pentru repetitii?

Bee Orchestra
Bee Orchestra
@bee-orchestra
11 years ago
3 posts

Buna! Noi suntem o trupa de coveruri din Bucuresti si avem nevoie de chitarist pentru a putea relua treaba. Daca esti interesat te rog sa ne trimiti un mail: bianca_irimia20@yahoo.com sau sa ne contactezi telefonic:0754591717. ne poti asculta aici:

. multumim!

Filip Podiuc
Filip Podiuc
@filip-podiuc
11 years ago
4 posts
Buna,Momentan sunt plecat din tara si ma intorc pe 5 septembrie.Sunt dispus sa ma alatur trupei, orchestrei...Te rog sa imi trimiti mai multe detalii pe filippodiuc@yahoo.com.Filip
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas