Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

saxofonist caut trupa

Guiman Vasile
Guiman Vasile
@guiman-vasile
11 years ago
16 posts

Cint cu saxul si doresc intemeierea unei formatii in Brasov cu un solist/a si un organist.Tel0726335130


updated by @guiman-vasile: 26 Nov 2014 15:44:25
marasesti
@marasesti
11 years ago
6 posts

Caut saxofonist pentru o nunta care va avea loc pe data de 31 august 2013, in Targoviste.

alexandrumarasesti@yahoo.com

Guiman Vasile
Guiman Vasile
@guiman-vasile
11 years ago
16 posts

Da,doar ca e nevoie sa ne intilnim inainte pentru ceva repetitie.Da mi citeva detalii despre trupa.

marasesti a spus :

Caut saxofonist pentru o nunta care va avea loc pe data de 31 august 2013, in Targoviste.

alexandrumarasesti@yahoo.com

marasesti
@marasesti
11 years ago
6 posts

La aceasta nunta avem urmatoarele instrumente: orga, vioara si acordeon. ne mai trebuia un sax.avem doi solisti, barbat si femeie. saxul trebuie sa cante populara (hore, sarbe, banat). nunta incepe la 20 si se incheie in zori. care este onorariul tau, in aceste conditii?


Guiman Vasile a spus :

Da,doar ca e nevoie sa ne intilnim inainte pentru ceva repetitie.Da mi citeva detalii despre trupa.

marasesti a spus :

Caut saxofonist pentru o nunta care va avea loc pe data de 31 august 2013, in Targoviste.

alexandrumarasesti@yahoo.com

Guiman Vasile
Guiman Vasile
@guiman-vasile
11 years ago
16 posts

Pai,nu prea stiu,vreo800-1000 de lei,e bine?Trupa la ce nivel de pregatire este?Eu nu sunt chiar expert,dar ma descurc.

marasesti
@marasesti
11 years ago
6 posts

ai ceva postat pe net ca sa vad cum canti?

Guiman Vasile a spus :

Pai,nu prea stiu,vreo800-1000 de lei,e bine?Trupa la ce nivel de pregatire este?Eu nu sunt chiar expert,dar ma descurc.

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas