Welcome Guest! | login
RO US ES

Sunt si eu tot un alt solist vocal in cautare de o trupa serioasa pop-rock

Denisa Grecu
Denisa Grecu
@denisa-grecu
11 years ago
1 posts

Ca orice solist solitar care a visat de timpuriu sa cante intr-o trupa cu oameni deschisi, care sa se bucure de viata si de muzica, iata-ma pe acest site cautand sansele implinirii visului meu.

Asadar, am studii in muzica, participari la diferite concursuri si festivaluri atat voce cat si pian, experienta de scena si de televiziune.


updated by @denisa-grecu: 26 Nov 2014 15:44:44
theband
@theband
11 years ago
2 posts

Buna! eu caut solista.

Putem vorbi mai multe.... la 0766718825 sau thecoloursb@yahoo.com

Leonard Stoica
Leonard Stoica
@leonard-stoica
11 years ago
6 posts
Sunt in cautarea unei soliste vocale care sa poate interpreta melodia lui Celine Dion din Titanic : My hart will always go on.
Contractul : minim 6 luni maxim 1 an
Salariul : 1200 Euro/luna
Locatia : WUHAN - cel mai mare teatru din China
Transport,Cazare si Masa asigurate (3 mese pe zi).
Am nevoie de raspuns astazi 25.03.2012 .
Multumesc
sabin ladenu
sabin ladenu
@sabin-ladenu
11 years ago
10 posts

Daca vrei sa canti jazz-funk (si nu numai), vino cu noi. Daca vrei sa canti alaturi de Mariana Mihalache (Ariana), pe care ai cunoscut-o la o nunta, vino cu noi. Suntem o trupa profesionista de jazz-funk. Adresa mea esabinicu@gmail.com. Trimite-mi un mail.

Dragoi Vasile
Dragoi Vasile
@dragoi-vasile
11 years ago
37 posts

Trupa Electric Zebra cauta vocal /ista tobar /a si clapar /a.
Ca sa-ti faci ceva perere despre:
http://www.electriczebra.ro/
http://www.facebook.com/ElectricZebra
Suntem din Bucuresti, avem sala proprie complet echipata, propriul studio, cantam de multi ani, abordam atat piese proprii cat si coveruri.

Cerinte: seriozitate, experienta, profesionalism.

Daca iti place ce auzi, da un semn la 0727 38 33 53 - Vasile sa discutam ce si cum.

Astept feedback!

Numai bine!

mores giuseppe
mores giuseppe
@mores-giuseppe
10 years ago
53 posts

Suntem o agentie de impresariat artistic ce promoveaza si medieaza formatii de muzica live, profesioniste si neprofesioniste,pentru festivaluri, concerte,cluburi. Studio de nregistrare, producie muzical, realizare videoclipuri,sala de repetitii.

In permanenta suntem in cautare denoi tinere talente, pentruinfiintarea de trupe stil rock,hard rock,pop,blues,punk,heavy metal,jazz,r&b,rap,hip-hop. Aici iti gasesti viitori colegidetrupa.Daca esti interesat trimite un demo sau o mica descriere despre tine la roodysteward@yahoo.com

Alex Pandrea
Alex Pandrea
@alex-pandrea
10 years ago
35 posts

Vineri, 28 martie 2014, ora 9:30 dam startul castingului care va avea loc la Club Frame, Bulevardul Magheru, nr. 38 B (metrou Piata Romana), Bucuresti.
Daca doresti sa intri in lumea showbizz-ului, echipa noastra de profesionisti se ocupa cu: descoperirea de noi talente, lansare si promovare artisti, productie muzicala, management artistic, impresariere, promovare si reprezentare profesionala solisti/ soliste vocale, dansatoare, formatii/ grupuri vocale din genurile muzicale: dance, pop, house, rock, R&B, hip-hop, latino, covers, etno, muzica usoara, muzica populara.
Pentru detalii, nu ezitati sa ne contactati!
Tel:0744.157.104; 0722.306.495; 0744.848.641

www.fabricadevedete.ro
Va asteptam!

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats