Welcome Guest! | login
RO US ES

Chitarist, caut "loc de munca" - Bucuresti

Shumu
Shumu
@shumu
12 years ago
72 posts

Salutare! Cum spune si titlul, caut "loc de munca" adica o trupa serioasa ce are nevoie de un chitarist. Sunt din Bucuresti, am 23 de ani, cant la chitara de un pic peste 6 ani iar ca stiluri preferate ar fi in principal hard-rock (Led Zeppelin, Deep Purple), blues(Gary Moore) plus ceva influente mai recente (Aerosmith, Guns) si poate ceva spre heavy (dar nu prea exagerat). Cateva video-uri pot fi gasite aici http://www.youtube.c...88?feature=mhee

Sper ca nu am omis vreo informatie importanta.
Toate cele bune!


updated by @shumu: 26 Nov 2014 15:47:33
cristi facas
cristi facas
@cristi-facas
12 years ago
3 posts

0726003423 este nr meu...ne auzim la un tel si iti explic ceea ce vreau eu sa fac la urgenta!!!

Shumu
Shumu
@shumu
12 years ago
72 posts

Sus!

jonathan denis
jonathan denis
@jonathan-denis
11 years ago
8 posts

daca mai e valabil anuntul teu, mailul meu e dr.dutujonathandenis@yahoo.de sau 0741934835, si vb. avem sala de repetat, suntem o trupa dar ne lipseste inca un chitarist. gen musical e un heavyrock. facem coveruri dela deep purple, guns, black sabbath, queen.

mersi

mores giuseppe
mores giuseppe
@mores-giuseppe
10 years ago
53 posts

Suntem o agentie de impresariat artistic ce promoveaza si medieaza formatii de muzica live, profesioniste si neprofesioniste,pentru festivaluri, concerte,cluburi. Studio de nregistrare, producie muzical, realizare videoclipuri,sala de repetitii.

In permanenta suntem in cautare denoi tinere talente, pentruinfiintarea de trupe stil rock,hard rock,pop,blues,punk,heavy metal,jazz,r&b,rap,hip-hop. Aici iti gasesti viitori colegidetrupa.Daca esti interesat trimite un demo sau o mica descriere despre tine la roodysteward@yahoo.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats