Welcome Guest! | login
RO US ES

Basista - Caut trupa in Timisoara

Ella Savage
Ella Savage
@ella-savage
13 years ago
8 posts

Am experien de4 ani (am 19 ani)n domeniul muzicii: am nceput cu chitara acustic, cu care nc m mai joc cnd am timp, trecnd mai apoi, ncei ultimi 2 ani ai existenei mele, pe bass (iubirea mea etern).

Nu am preteniilavreun gen anume. Cnt orice are legtur cu metal: heavy, thrash, gothic, symphonic, doom, death, black,chiar i punk!!!!

Menionez aa cum se cuvine, faptul c am activat/activez ntr-un proiect de gothic/doom metal din Oradea (provin din Oradea)de 1 an, fiind, de asemenea, i primul proiect muzicaln care am intrat.

Cu experiena sunt undeva pe la mijloc. Nici profi, nici nceptoare. Sunt extrem de ambiioas i nu m las pn nu mi iese un lucru 100% corect.

Compun i versuri (dar n englez), astafiind ocupaia mea de dup miezul nopii :))

CAUT oameni cu care s pot lucra, s fim o familie (practic, asta e o trup, o a 2-a familie). Vreau seriozitate ca s ofer n schimb acelai lucru. Nu cu faze de genu: Hai b la o bere c uite ce cald e afar i nu putem cnta aa....

NU m bag n/colaborez cutrupe/instrumentiti cu vrste sub 18 ani (fie 17 excepie). M-am ars odat i a 2-a oar nu va mai avea loc aceeai greeal !!!!

Eu am spus tot ce-am avut de spus... M putei gsi pe id-ul de mess aesthetic.trauma :) Hails!


updated by @ella-savage: 26 Nov 2014 15:47:59
Shimmy
Shimmy
@shimmy
13 years ago
9 posts
Ai offline pe mess.
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats