Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

Chitarist Bucuresti caut trupa!

Paunescu Marius
Paunescu Marius
@paunescu-marius
10 years ago
4 posts

Salut,

Sunt un chitarist de 17 ani din bucuresti, cant de 7 ani la chitara.sunt deschis la mai multe stiluri de muzica, de la blues pana la heavy metal.

Influente:Slash,Garry Moore,Dug Aldrich,etc.

Trupe:Whitesnake,Slash.s Snakepit, Guns.N Roses,Bon jovi,Pantera,epica,etc

Sunt mult mai multe influente dar dupa cum am spus mai devreme imi plac mai multe stiluri.

Caut o trupa sau oameni care vor sa infiinteze o trupa cu scopuri serioase.

Am propria sala de repetitii complet echipata si studio de inregistrari.Am mai avut 2 trupe dar acestea s.au despartit in diferite motive.

Astept oameni dornici sa produca muzica buna!!!

Bafta.


updated by @paunescu-marius: 26 Nov 2014 15:41:00
Popa Alexandra Octaviana
Popa Alexandra Octaviana
@popa-alexandra-octaviana
10 years ago
3 posts

Buna. Ti-am citit anuntul. Imi surade ideea sa fac parte dintr-o trupa care sa faca muzica buna. Am 22 de ani si imi plac urmatoarele trupe: Whitesnake, Europe, Queen, Smokie, Heart, rock in general. Mi-ar placea sa ne intalnim zilele astea pentru o discutie si pentru o posibila colaborare. Imi poti raspunde pe mail, te rog. popaalexandraoctaviana@gmail.com Multumesc

Bogdan Iove
Bogdan Iove
@bogdan-iove
10 years ago
2 posts
Salut. Eu sunt solist vocal (inca mai fac ore de canto si chitara), ma descurc destul de bine in ceea ce fac. Am participat la diferite concursurii, evenimente, etc..Daca ai dori, poti sa imi scri in privat! Te salut! :-* ;)
Lazarovici Andrei Paul2
Lazarovici Andrei Paul2
@lazarovici-andrei-paul2
10 years ago
3 posts

Salut ! Marius si eu caut trupa cu care sa fac treaba si tot sa mearga bine astept sa vorbim pe facebook ca ma ai la prieteni :) MERSI FRUMOS

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas