Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES
Puscasu Victor
Puscasu Victor
@puscasu-victor
11 years ago
6 posts

basist si tobosar cu peste 25 de ani de activitate,dintre care 10 ani pe vase de croaziera.Cautam colaboratori pentru restaurant an tara,sau contract an stainatate.


updated by @puscasu-victor: 26 Nov 2014 15:42:42
Ghenov Alexandru
Ghenov Alexandru
@ghenov-alexandru
11 years ago
5 posts

Salut, bun venit pe forum. Observ ca esti, basist, asa ca te anunt ca am un BOSS GT-10B pe care il dau cu 1400 RON, el e 2100 RON in magazin si e nou.

George Augustin Stirbat
George Augustin Stirbat
@george-augustin-stirbat
10 years ago
10 posts
Salutare. Ai disponibilitatea de a te muta in Bucuresti pt a suda o trupa f buna atat pt evenimente cat si pt compozitii si consacrare? Trebuie sa te sustii o luna-doua, pana legam si intram in cantari. Am intrari in tv,radio,studiouri...si eu am fost afara dar incerc sa raman in tara cu un proiect original. Daca nu iese,plecam din nou afara. Ce spui? www.gstirbat.wix.com/gas-supply-bamd Adu si tobosar daca ai unul f bun.
Puscasu Victor
Puscasu Victor
@puscasu-victor
10 years ago
6 posts

salut george!!este o propunere interesanta,dar problema este ca eu locuiesc an medgidia.Si eu dispun de sonorizare f bune,,RCF 4000watii.Ai putea sa-mi trimiti ceva material pe adresa de mail.Daca doresti ,ma poti vedea pe yutube...studio band medgidia.Eu sunt basistul,iar tobosearul este frate.Su respect victor

George Augustin Stirbat
George Augustin Stirbat
@george-augustin-stirbat
10 years ago
10 posts
Cand ai timp,suna. 0745523326
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas