Bine ai venit! | log in
RO US ES

caut urgent colegi de trupa!!!!

gabi sintion
gabi sintion
@gabi-sintion
11 ani in urma
5 postari

Salut!!! Caut urgent organist-solista vocal muzica usoara-acordeonist!!! Avem deja 10 evenimente luate pentru 2014 si prezentari TV ,doresc partenerii seriosi cu simt de raspundere!!!


actualizat de catre @gabi-sintion: 26 Nov 2014 15:43:10
chiru marius emilian
chiru marius emilian
@chiru-marius-emilian
11 ani in urma
41 postari

salut:)eu sunt percutionist.vreau sa fac un proiect cu muzica balcanica,fantezie lautareasca.suntem mom 3 baieti chitara,nai,eu cu percutia,ast un raspuns de la un baiat cu acordeonul.ne mai trebuie un clarinet si un clapar.si doua voci care sa cante bine de tot lautareasca etc.Poate putem colabora.O zi usoara.Astept un raspuns :)

Marvio Andreescu
Marvio Andreescu
@marvio-andreescu
11 ani in urma
4 postari

De unde eti?...Acum am vzut...Bucureti.Ne mai gndim....Eulocuiesc camdeparte de Bucureti...

gabi sintion
gabi sintion
@gabi-sintion
11 ani in urma
5 postari

ok suntb interesat sa colaboram cel mai important este sa fie o treaba serioasa si cat timp imi rapeste mie,suna-ma pe 0737262196 sau lasa-mi tu un nr de telefon!

chiru marius emilian a spus :

salut:)eu sunt percutionist.vreau sa fac un proiect cu muzica balcanica,fantezie lautareasca.suntem mom 3 baieti chitara,nai,eu cu percutia,ast un raspuns de la un baiat cu acordeonul.ne mai trebuie un clarinet si un clapar.si doua voci care sa cante bine de tot lautareasca etc.Poate putem colabora.O zi usoara.Astept un raspuns :)

Mircea B.
Mircea B.
@mircea-b
11 ani in urma
29 postari

Buna seara!

Organist + solista, exact cum cautati.....Mircea 0757.01.08.40 - Bucuresti.

chiru marius emilian
chiru marius emilian
@chiru-marius-emilian
11 ani in urma
41 postari

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Despre Muzicieni si Trupe
Locatie
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Evaluat Recent:
Statistici