Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

chitarist cu experienta caut formatie serioasa

music_fan
music_fan
@music-fan
12 years ago
2 posts
chitarist bucuresti 23 ani , experienta pe instrument 10 ani, caut trupa serioasa de coveruri sau compozitii, detin scule decente pt live, am experienta de scena abordez genuri si subgenuri precum :clasica, latino(bossa nova, jazz latino, tango, flamenco) pop rock, rock, instrumental, pana in aria metalelor! pt detalii nr de tel 0743510644. doresc sa colaborez doar cu oameni seriosi cu experienta!

updated by @music-fan: 26 Nov 2014 15:47:07
Adelina Turcu
Adelina Turcu
@adelina-turcu
12 years ago
13 posts

Buna. Imi doresc sa cant piese din sfera jazz- blues, standarde internationale, latino, bossa-nova. Nu sunt o mare adepta a cover-uri-lor, dar sunt deschisa la reinterpretari creative. Am si idei si versuri de piese originale si melodii pe voce. Mai este valabil anuntul tau? Am putea sa incercam ceva. Eu nu am o trupa, dar as vrea sa imi fac una si gasesc numai persoane nepotrivite din pdv muzical.

Cu drag,

Adelina

Daca te intereseaza, imi poti scrie> adelina.ioana.t@gmail.com sau pe facebook

boitan vlad petru
boitan vlad petru
@boitan-vlad-petru
12 years ago
23 posts

iti zic din proprie experienta, sa incepi ceva de la 0 este f greu, necesita mult timp si bani in cazul unei trupe. dak e vreun proiect acustic in 1 saptamana max 2 merge dar sa cunosti pub-uri , cluburi etc , sa poti canta pe undeva. indicat ar fi sa intri intr-o trupa deja formata.

cbrudiu
@cbrudiu
12 years ago
2 posts

Salut, da un telefon la 0765519340

Dragomir Irina
Dragomir Irina
@dragomir-irina
10 years ago
2 posts

Buna ! Mai e valabil anuntul? Daca da, contacteaza-ma pe e-mail : veve_toxic.love@yahoo.com astept rasp tau. Irina

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas