Welcome Guest! | login
RO US ES

caut instrumentisti

andrei curatureanu
andrei curatureanu
@andrei-curatureanu
13 years ago
3 posts
salut! daca exista oameni care vor sa cante( nu specific inca genul) , ofer o sala de repetitie pentru a putea lucra si o garsoniera, in orasul targoviste. In mod special m-ar interesa un tobosar, un basist, vocalist...poate si alti instrumentisti, in functie de liniile spre care o sa se indrepte proiectul.Multumesc si va astept cu nerabdare pe cei doritori, indiferent de varsta, clasa sociala, etc.
updated by @andrei-curatureanu: 26 Nov 2014 15:48:36
puia minel
puia minel
@puia-minel
13 years ago
22 posts

salut,

0747 098 767 sau 0761 716 299, am shi basist, eventual shi ghitarist,

adrian marius
adrian marius
@adrian-marius
13 years ago
2 posts

salut.ma numesc adrian,sunt instrumentist la clape (orga)iar acum mi-am achizitionat un keyboard.am 19 ani si fac parte dintr-o formatie muzicala ca instrumentist.daca ai nevoie si vrei sa colaboram nr meu0748962815.id mesenger cacao_lautaru91.

MARIN TRAIAN
MARIN TRAIAN
@marin-traian
13 years ago
1 posts
salut! a-i gasit instrumentisti?
andrei curatureanu
andrei curatureanu
@andrei-curatureanu
13 years ago
3 posts


MARIN TRAIAN a spus :
salut! a-i gasit instrumentisti? salut! acum am vazut..am gasit ceva oameni.tu, esti interesat?
andrei curatureanu
andrei curatureanu
@andrei-curatureanu
13 years ago
3 posts

Sala ne asteapta inca domnilor.si multa lume care are nevoie de noi.asa ca, va rog..0762299525 Andrei.

puia minel
puia minel
@puia-minel
13 years ago
22 posts

salut,

hai sa vedem ce se intampla daca ne gasim in sala, actualizeaza`ma te rog cu ce sa mai intamplat, daca mai ai gasit basist bun, clapar bun, daca mai vrei sa faci o trupa buna, exclus carciumareala ieftina. Am posibile multe de facut, cu baietzi buni si seriosi si f. important, sa fie disponibili doar ptr muzica, fara sa fie prinsi in alte job`uri.

0761 716 299/-747 098 767

puia minel
puia minel
@puia-minel
13 years ago
22 posts
salut, e pe cale sa se infiripe 1 proiect rock, cover`uri Whitsnake, Deep Purple, Van Hallen si altele, 25 de piese, daca eshti ok, contacteaza`ma shi la 0747 098 767 sau 0761 716 299/0772 283 344
adrian marius
adrian marius
@adrian-marius
13 years ago
2 posts
sunt organist momentan cant la keyboard si as fi interesat.am 19 ani cand de la varsta de 12 ani. daca esti interesat nr meu 0748962815
MeHigh Sax
MeHigh Sax
@mehigh-sax
13 years ago
5 posts

sax @

Ady Lubine
Ady Lubine
@ady-lubine
13 years ago
31 posts

buna ideea si cu cazarea,sunt baterist percutionist,exp 20 de ani,am 36,intra pe pagina mea sa vezi poze cu instrumentele care le detin,gen muzical...nu conteaza,am cintat orice,inclusiv greutati rock,latino adevarat de la mama lui,flamenco in Spania...deci...treaba sa facem.

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats