Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

cautam tobosar pt trupa de coveruri din bucuresti

Miclea Silvia Simona
Miclea Silvia Simona
@miclea-silvia-simona
11 years ago
6 posts

Se cauta tobosar pt trupa de cover-uri din Buc. Detalii la nr :0745.148.426


updated by @miclea-silvia-simona: 26 Nov 2014 15:44:54
flaut
@flaut
11 years ago
24 posts

BUna sunt IONUT cant la flaut sax si tobe dar nu detin tobe.vi.ionut@yahoo.com.0720977463 0767336233 vi.ionut@yahoo.com

Ady Lubine
Ady Lubine
@ady-lubine
11 years ago
31 posts

sunt baterist-percutionist din Pitesti,cu experienta,am sculele mele si tobe si instrumente de percutie,momentan predau cursuri de tobe si percutie la copii,am o sala in oras la mine,astept un raspuns de colaborare,0721893431,Ady,, Pitesti.

Miclea Silvia Simona
Miclea Silvia Simona
@miclea-silvia-simona
11 years ago
6 posts

Buna,Ady! Multumim pt amabilitate,insa noi cautam un tobosar care sa faca parte din aceasta trupa de coveruri,nu doar colaborator :) si sa fie din Bucuresti ... Multumim mult!

Ady Lubine
Ady Lubine
@ady-lubine
11 years ago
31 posts

am inteles,dar daca este cazul si conditiile sunt oneste,ma refer din partea localului,patronului sau seful trupei,eu pot veni in Bucuresti,pt cazare,o masa macar pe zi,si un salariu decent,in aceste conditii merita deplasarea si efortul,iar din partea mea,am scule si tobe si instrumente de percutie,depinde ce trebuie,masina pt deplasare,timp de repetitii daca e cazul,seriozitate,nu sunt fumator,nu beau,am experienta de restaurant de 20 de ani,litoral,vas de croaziera,cunosc genuri diverse de muzica,nu bat numai citeva ritmuri...!ce ziceti?merita incercat?

razvan ionescu
razvan ionescu
@razvan-ionescu
11 years ago
10 posts

mai este valabil anuntul.?

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas