Welcome Guest! | login
RO US ES

Caut pianist/clăpar în Cluj

Aminda
Aminda
@aminda
12 years ago
1 posts

Salut, Caut un coleg pentru continuarea unui proiect pian i voce care are: - instrument propriu - eventual i voce de backing - sim ritmic bun - ureche bun i cunotine avansate de armonie - capacitatea de a comunica pe scen - mcar un dram de imaginaie i o doz de creativitate - o licrire de personalitate i coloan vertebral - ceva experien scenic Eu sunt Aminda, solist a trupei Hazard din 2007 i participant la Vocea Romniei. Cu fostul coleg din proiectul de piano bar am susinut undeva la 800 de concerte - n cluburi din toat ara, la petreceri private, cocktailuri sau chiar i nuni. A vrea tare mult ca noua formul s fie caracterizat de energie, creativitate i versatilitate. Dispun de sal de repetiii i sper s pot gsi pe cineva cu care s rezonez pe partea creativ. Cine tie... Atept cu nerbdare demo-uri la amindeanu@yahoo.com.


updated by @aminda: 26 Nov 2014 15:46:48
Balint Marius
Balint Marius
@balint-marius
12 years ago
7 posts

Buna,mai este valabil....? sunt pianist si clapar,am cantat la cerbul de aur 2009,acum am venit din cipru am cantat in hoteluri,cu trupa cover-uri si singur cu pianul in lobby hotel.Asta e nr meu 0754252185.

florescu nicolae
florescu nicolae
@florescu-nicolae
11 years ago
1 posts

Sarutmana ma numesc nicu sunt din bucuresti am 23 de ani si sunt interesat de oferta dvs am absolvit liceul de muzica George Enescu cant aproape orice gen pt mai multe detali va rog sa ma contacta-ti la nr 0769.786.635 sau 0761.382.694 rog si ofer seriozitate

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats