Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

Caut tobar pentru trupa punk

pnm
@pnm
13 years ago
5 posts
Cautam tobar pentru trupa punk (gen sex pistols , ramones, etc) nu ne intereseaza sa fie maestru al tobelor ci doar sa se tina de treaba .Cautam seriozitate , implicare dar si un om deschis cu care sa ne intelegem bine. nihilanth88@yahoo.com
updated by @pnm: 26 Nov 2014 15:47:53
Mihai Lungu
Mihai Lungu
@mihai-lungu
13 years ago
7 posts

Salut ! Ce conditii trebuie sa indeplineasca tobarul si ce oferiti daca acesta corespunde ? Mihai Lungu 0724250875

pnm
@pnm
13 years ago
5 posts
singurele conditii sunt sa putem face una sau 2 repetitii saptamanal si sa poti bate ritmuri rapide si cateodata si de hardcore, de oferit nu prea avem ce sa oferim , deoarece avem 5 concerte la activ si cantam pe ce ni se ofera la protocol , tocmai de asta ne cautam un tobar ca sa ne putem continua concertele prin care sa ne formam un public , pe viitor sa putem canta si pe bani.
Mihai Lungu
Mihai Lungu
@mihai-lungu
13 years ago
7 posts


pnm a spus :
singurele conditii sunt sa putem face una sau 2 repetitii saptamanal si sa poti bate ritmuri rapide si cateodata si de hardcore, de oferit nu prea avem ce sa oferim , deoarece avem 5 concerte la activ si cantam pe ce ni se ofera la protocol , tocmai de asta ne cautam un tobar ca sa ne putem continua concertele prin care sa ne formam un public , pe viitor sa putem canta si pe bani.
Mihai Lungu
Mihai Lungu
@mihai-lungu
13 years ago
7 posts
Salut ! OK ! Trimite-mi daca poti un playlist sa-mi dau seama daca m-as integra in ceea ce faceti voi !
pnm
@pnm
13 years ago
5 posts

salut uite linkul cu melodiile noastre (scuze pt calitate, e tot ce am putut) : www.youtube.com/user/an0malii2010

nu e musai sa fie aceasi dar sa sune bine pe melodiile respective

Mihai Lungu a spus :

Salut ! OK ! Trimite-mi daca poti un playlist sa-mi dau seama daca m-as integra in ceea ce faceti voi !
Mihai Lungu
Mihai Lungu
@mihai-lungu
13 years ago
7 posts
OK ! Ma gandesc . Mihai Lungu
pnm
@pnm
13 years ago
5 posts
pe noi ne-a chemat cineva la un concert pe 27 unde or sa dea si protocol si bani , daca vrei putem sa repetam pana atunci si ca canti pt noi pe 27 sa vezi daca iti place :) ce zici ?

Mihai Lungu a spus :
OK ! Ma gandesc . Mihai Lungu
Mihai Lungu
Mihai Lungu
@mihai-lungu
13 years ago
7 posts

Ma gandesc ! O problema ar fi ca eu mi-am vadut tobele acustice si nu le mai am decat pe celeelectronice .Mihai Lungu

Ioana Natalie I.
Ioana Natalie I.
@ioana-natalie-i
13 years ago
3 posts
am dat add la id-ul mentionat de voi... vorbim si poate reusesc sa va fiu pe plac.. as prefera sa ascult o melodie de-a voastra sa am un reper.
Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas