Welcome Guest! | login
RO US ES

Caut solisti de muzica usoara romaneasca si internationala...

Dan Ionescu
Dan Ionescu
@dan-ionescu
13 years ago
4 posts
...asa cum am spus in titlu ma intereseaza solisti (baieti, fete) in jur de 30 de ani de muzica usoara care sa aiba experienta de scena, sa stie piesele pe dinafara, sa aiba cel putin 30 de negative cu piese de dans pe care sa le stie bine, sa incerce sa nu mai foloseasca pupitru....si sa fie din Bucuresti, sau sa locuiasca in Bucuresti...tel.0722556508 ...va multumesc!!!
updated by @dan-ionescu: 26 Nov 2014 15:48:04
Camelia Florescu
Camelia Florescu
@camelia-florescu
13 years ago
1 posts

Daca ii cauti inseamna ca cei pe care i cunosti deja nu corespund cerintelor...sau ma insel ?

Bafta ! Cami

Pascu Gabriel Cristian
Pascu Gabriel Cristian
@pascu-gabriel-cristian
11 years ago
2 posts

Daca am 21 de ani este ok ???

Dan Ionescu
Dan Ionescu
@dan-ionescu
11 years ago
4 posts

Daca corespunzi pentru celelalte cerinte ("solisti de muzica usoara romaneasca si internationala care sa aiba experienta de scena, sa stie piesele pe dinafara, sa aiba cel putin 30 de negative cu piese de dans pe care sa le stie bine, sa incerce sa nu mai foloseasca pupitru...") este ok....daca ai vreun filmulet de oriunde cu tine ai putea sa mi-l trimiti pe adresa de mail.

O zi cat mai buna!

Dan Ionescu
Dan Ionescu
@dan-ionescu
11 years ago
4 posts

mda....nu stiu de ce raspunzi tu Martin de Niro....ca nu pentru tine era anuntul...noi am vorbit si la telefon pentru o colaborare, dar stiu ca tu nu esti din Bucuresti si asa ca am renuntat....oare ma intreb, de ce te-ai "suparat", sa spun asa elegant, ca doar nu tie m-am adresat....!!!!!!!!!

Irina
Irina
@irina
11 years ago
8 posts

Buna ziua

Numele meu este Irina Conti, sunt solista de jazz, muzica usoara si sunt din Bucuresti.

Am experienta in cantari live, atat cu formatie, cat si cu negative. Am ipod si microfon.

Puteti vizita si site-ul meu: www.irinaconti.com

Daca sunteti interesat de o colaborare, va rog sa-mi scrieti pe adresa irinajazzy@yahoo.com

Mihaila Raluca
Mihaila Raluca
@mihaila-raluca
11 years ago
2 posts

Astept un e-mail sa va pot spune mai multe despre mine.

O zi buna !

Dan Ionescu
Dan Ionescu
@dan-ionescu
11 years ago
4 posts

e-mail: danionescu@orchestraangel.ro ...o seara cat mai buna !

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats