Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

Trupa cauta vocal

cosmin radoi
cosmin radoi
@cosmin-radoi
13 years ago
6 posts

Salut sintem o trupa infiintata acum 2 luni, sintem din Bucuresti, vrem sa cintam cover-uri cit si piesele noastre, deocamdata avem o piesa a noastra, ca sa va faceti o idee accesati link-ul: http://www.youtube.com/user/calinrotarus#p/u/80/zY-2Lxiu6eI .

Cautam o persoana serioasa care sa poata sa cinte undeva in zona rock, metal, alternativ, sa aiba prezenta scenica si de ce nu, sa faca si componistica.

Pentru mai multe detalii puteti suna la tel 0722757023 (Cosmin)



updated by @cosmin-radoi: 26 Nov 2014 15:48:50
Julie Black
Julie Black
@julie-black
13 years ago
2 posts

Salut! Numele meu e Julia si mi-a placut ce cantati.Eu cant vocal si la chitara ritmica.

Eu cant rock de vreo 16 ani,am 32 acum.M-ar interesa rock-ul mai puternic,adica mai mult metal pe genurile,alternativ,gothic,prog.

Eu pe 5 martie am un concert unde o sa cant 15 piese,dintre care 5 sunt ale mele(muzica si versuri).

Adica nu cant rock`n roll sau alte chestii d-astea.Rock cat mai metal.

De ex. ce coveruri o sa cant la concert,unele chiar pop sau jazz facute metal toate: de la Creep, My Immortal,Bring me to life,la Feeling good,Enjoy the silence,Mama -cargo,Zombie...

Voi ce coveruri cantati?

Daca va intereseaza,va las niste linkuri. Nu pot sa va las,nu stiu care e treaba deocamdata.Dati pe youtube Julia Plopeni si sunt mai multe acolo, de la ultimul concert de anul trecut.

Julie Black
Julie Black
@julie-black
13 years ago
2 posts

Acum m-am prins ...

alexandra stan
alexandra stan
@alexandra-stan
13 years ago
3 posts
salut daca anuntul mai e de actualitate as dori sa discutam puteti da un add pe stan_luminita_alexandra si tinem legatura pe messenger
cosmin radoi
cosmin radoi
@cosmin-radoi
13 years ago
6 posts
Salut Julia, am vazut linkurile, ai o voce ce se preteaza la gen Evanescence noi ca si tine am vrea sa cintam metal chiar mai agresiv insa nu stiu cum ai suna tu pe asa ceva. Ai cumva inregistrari si cu ceva de gen?

Julie Black a spus :

Acum m-am prins ...

badea corina maria
badea corina maria
@badea-corina-maria
13 years ago
1 posts

buna julie

sunt corina....ma cunosti de la ultimul spectacol

as dori sa ma contactezi la adresa de mess badeacorina74.stiu sa cant la chitara clasica si sunt la canto ca vocalist

multumesc.

horvath emilia cristina
horvath emilia cristina
@horvath-emilia-cristina
12 years ago
11 posts

Salut!

Mai este valabil anuntul pentru voce?

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas