Welcome Guest! | login
RO US ES

Trupa Skydeep cauta componenti

Elena Modoran
Elena Modoran
@elena-modoran
10 years ago
8 posts

Buna! Trupa Skydeep cauta chitarist si bassist. Experienta nu este neaparata nevoie, daca stii sa gadili instrumentul incat sa rada frumos. Cautam oameni seriosi si de calitate pentru a iesi in final ceva de calitate. Ma puteti contacta la email-ul modoran.elena@yahoo.com pentru mai multe detalii. Va asteptam cu drag pentru a reusi sa ne exprimam prin ceea ce ne place...MUZICA!


updated by @elena-modoran: 26 Nov 2014 15:41:42
florin tudorel
florin tudorel
@florin-tudorel
10 years ago
4 posts

As vrea mai multe detalii!florin.tudorel@yahoo.com

apostul viorel
apostul viorel
@apostul-viorel
10 years ago
8 posts

doresc sa cant ...iar cu chitara cred ca sant ok iata numarul meu de tel. 0744161710

Mihai Andrei
Mihai Andrei
@mihai-andrei
10 years ago
6 posts

Buna, sunt chitarist. Ce gen muzical cantati? Imi poti da mai multe detalii despre voi?

Elena Modoran
Elena Modoran
@elena-modoran
10 years ago
8 posts
Sa incep cu inceputul, noi am cantat pana in decembrie cu alti componenti ( eu si tobosarul) , dar au existat niste divergente. Genul abordat este symphonic metal, din repertoriu fac parte Evanescence, Halestorm, Xandria, Paramore, We are the fallen, Radiohead s.a. Ca locatie, exista o sala de repetitie pe care o putem inchiria ( aici in Bucuresti) cu 50 de lei - 2 ore si 60 de lei 3 ore, noi in general luam 3 ore pentru ca e mai convenabil. In general repetitiile le fixam in weekend in jurul orelor 18. Eu, solista, am 23 de ani si sunt anul I la master, iar tobosarul face 18 ani si este clasa a XI-a. Astept raspunsul tau!

Nicu Sandru
Nicu Sandru
@nicu-sandru
10 years ago
22 posts

buna ! Nicu Sandru este numele meu, sunt basist.

mail : nicu.sandru.flaut@gmail.com

mess : nicu.sandru_flute_guitar@gmail.com

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
About Muzicieni si Trupe
Location
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recently Rated:
stats