Bienvenido, invitado! | iniciar la sesión
RO US ES

caut trupa gen nightwish

anghel gabriela
anghel gabriela
@anghel-gabriela
13 years ago
4 posts
fata din braila caut trupa cv gen nightwish pt k fac canto clasic...id:englishgirl9999 nr d tel:0743360813...
updated by @anghel-gabriela: 26 Nov 2014 15:48:42
Vane
Vane
@vane
13 years ago
5 posts
...mai bine ai incerca sa fii originala,nu sa imiti :) asta e sfatul meu prietenesc :)
anghel gabriela
anghel gabriela
@anghel-gabriela
13 years ago
4 posts

da nu am zis draga ca imit...am dat un ex..si pana la urma e treaba fiecaruia ce vrea sa faca.mai bn ne-am pastra sfaturile pt treburile personale nu crezi?:)..e doar un sfat prietenesc

Vane
Vane
@vane
13 years ago
5 posts

Ai zis "trupa gen nightwish"...spui ca-i exemplu doar...yeah,right!

:-j

Frustrata mai esti,nu mai comentez.Unii si-o iau in cap daca li se dau un sfat bun.

Have a nice day too!

Vane
Vane
@vane
13 years ago
5 posts

Aaa uitam sa mentionez cateva chestiuni: cam toti pokemonii din ziua de azi vor sa faca trupe "gen Nightwish" care apropo,e symphonic metal. Si daca te tot dai atat de mare ca faci "canto clasic", de ce nu-ti pui o inregistrare draga mea?Crezi ca ai vocea lu` peste,sau cum?Ca esti "unica"? Ia-ti gandu`!

Asa...ca sa fiu mai rautacioasa cu tine.Directa.

Sustin tinerele talente,dar nu si ipocrizia!Iar tu esti un astfel de exemplar.

Bafta in cautarea trupei tale neinspirate.Sper sa te-ascult si eu intr-o buna zi!

Si apropo: daca tu iei lumea peste picior,sa stii ca ti se va raspunde LA FEL !

Life is cruel,oooooh yeaah! >:)

Ianos Ionut Lucian
Ianos Ionut Lucian
@ianos-ionut-lucian
13 years ago
2 posts
@ Vane : ultimile 2 mesaje au fost de un penibil dus pana la grotesc. Felicitari fetei care a inceput "topicul" pt bunul simt de care a dat dovada.
anghel gabriela
anghel gabriela
@anghel-gabriela
13 years ago
4 posts
mey vane..nu stiu de ce te bagi in treaba altora.fac si caut ce vreau.nu te bagi tu.ca nu am nevoie de nici un sfat.stiu foarte bn ce fac asa ca lasa-ma cu pseudo-filozofiile astea de doi bani daca intelegi ce spun..ciao. nu mai discut ca nu vreau sa ma cobor la nivelu unora,adica tu.
Joulie
Joulie
@joulie
11 years ago
20 posts

mai e valabil anuntul?

Muzicieni si Trupe
Locatie actuala
București, România
Quiénes somos Muzicieni si Trupe
Ubicación
Bucuresti, Romania    
tip membru
Suport
instrument
voce
gen muzical abordat
Toate genurile
ofera
Participare la eveniment
Recientemente clasificados:
estadísticas